Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Співпраця кафедри

Кафедра співпрацює з науковими, академічними та владними інститутами України та зарубіжжя, зокрема, українськими: Міністерство закордонних справ України (МЗС),Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК), Західноукраїнським представництвом Міжнародного Фонду «Відродження». 

Також із зарубіжними:

  • Вармінсько-Мазурським університетом в м. Ольштині (Республіка Польща), підписано угоду про отримання подвійних магістерських дипломів, спільні наукові заходи. У грудні 2015 р. в м. Ольштин  проведено I Польсько-український науковий форум «Сучасна Україна: Конфлікт. Трансформація. Інтеграція». У 12-13 травня 2016 р.  в НУ «Львівська політехніка» проведено II Українсько-польський науковий форум «Європейська інтеграція  та національна ідентичність: інституційний і ціннісний вимір». ІV Українсько-польський науковий форум "ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ТА СПІЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОСТІР: теорія, практика і нові можливості", 07.06.2018 – 08.06.2018, Львів. V Українсько-польський науковий форум, присвячений проблематиці польсько-українських відносин та європейської інтеграції,  відбувся 23–24 травня 2019 року  у м. Ольштині (Польща).
  • Вільнюським університетом,
  • Вищою Школою Східноєвропейських Студій в Перемишлі (Польща).

У 2012-2017 рр. кафедра брала участь у міжнародному проекті ЄС та ПРОООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», зокрема, студенти та викладачі брали участь у наукових конвенціях, літніх школах, тренінгах, навчальних поїздках в рамках проекту.

Кафедрою було проведено «Дні Латвії у Львівській політехніці» 28 березня 2018 р.

Участь студентів кафедри у міжнародних навчальних програмах

2015 р. студенти Охремчук С., Щукіна  Р., Вітрицньок Х. проходили навчання за підтримки ОБСЄ;

Куньч М. та Гарбич А. пройшли стажування в Австрії за підтримки ООН.

Найко В.Д. пройшов семестрове навчання за програмою студентського обміну "Global UGRAD у 2018 р. в Університеті Айова Веслеян, Айова (США).

Лукасевич А.В. у 2018 р.  взяла участь у навчальному тренінгу в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ Європейської Комісії. Молодіжний обмін м.Кобулеті (Грузія).

Вертелецький Д. О. у 2018 р. взяв участь у європейському проекті ЄВС - Бренд твого міста в рамках програми Еразмус+ м. Бітов (Македонія).

Оновлено 7 міс 2 дн тому