Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Навчальний процес кафедри

Наша кафедра складається із двох секцій: німецької, яку очолює кандидат філологічних наук, доцент С. В. Дружбяк, та англійської, керівником якої є старший викладач кафедри В. І. Голтвян. Викладачі цих секцій проводять свої заняття виключно іноземною мовою, щоб наші студенти, занурившись в мовне середовище, могли подорожувати в іншомовному комп`ютерному всесвіті.

На нашій кафедрі ви отримаєте кваліфікацію бакалавра – філолог, лінгвіст, перекладач, спеціаліста – лінгвіст - інформатик, перекладач (англійська, німецька або японська мови),  магістра – професіонал у галузі перекладу (англійська, німецька або японська мови) та комп'ютерної обробки мовної інформації.

Студенти кафедри вивчають англійську мову як основну і другу іноземну мову (німецьку або японську – за вибором). Магістри мають змогу вивчати ще й третю європейську мову на вибір, зокрема польську та французьку.

Протягом навчання у нас, ви отримуєте ґрунтовні знання з теорії і практики перекладу, прикладної лінгвістики, контрактивної лінгвістики та психолінгвістики, соціолінгвістики, дискурс-аналізу, сучасних технологій лінгвістичних досліджень, основ комп'ютерної техніки та інформатики, організації бази даних та знань, автоматизованих систем перекладу, застосування засобів об’єктно-орієнтованого програмування в лінгвістичних задачах, комп’ютерно-технологічних  аспектів створення сучасних лексикографічних систем, лінгвістичних та графічних аспекти WEB-дизайну тощо.

На кафедрі є денна, заочна та екстернатна форми навчання.   

Продемонструвати набуті на нашій кафедрі знання та здобути перемогу ви зможете на щорічній Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Прикладна лінгвістика». 

Наші випускники працюють у перекладацьких агенціях та великих міжнародних корпораціях, офіційних міжнародних установах України та за кордону. Кращі випускники кафедри також мають можливість здійснювати наукову діяльність навчаючись в аспірантурі та працювати  викладачами кафедри.

 

 

Оновлено 4 years 1 міс тому