Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності

Регіональний центр з підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері енергозбереження та енергоаудиту Національного університету «Львівська політехніка» пропонує курси підвищення кваліфікації за тематикою: «Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності за освітньо-професійною програмою «Сертифікація енергетичної ефективності та обстеження  інженерних систем будівель».

Дана програма розроблена Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ з урахуванням досвіду кращих європейських та вітчизняних експертів. Матеріали розроблялись досвідченими спеціалістами з великим практичним досвідом, а також представниками Фонду енергоефективності та регіональними консультантами Міжнародної фінансової корпорації. Програма викладається сертифікованими спеціалістами практиками Національного університету «Львівська політехніка». 

Курс складається з 86 аудиторних годин (11 днів) з лекційних та практичних занять (Модуль А та Б) . Більш детальну інформацію наведено в файлі: Навчальна програма.pdf

По завершенню курсів слухачі матимуть можливість пройти професійну атестацію щодо провадження діяльності із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель.

Для участі в курсах підвищення кваліфікації подаються наступні документи:

  • копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відповідну відмітку у паспорті);
  • копія документа про фахову вищу освіту (диплом та додаток до нього).

КОНТАКТНА ОСОБА ДЛЯ ЗАПИСУ НА КУРСИ:

к.е.н. Скворцов Денис Ігорович - заступник декана деканату післядипломної освіти ННІ АПО.

Адреса: м. Львів, вул. Митрополита Андрея 5, 4-й навч. корпус, каб. 2.

E-mail: denys.i.skvortsov@lpnu.ua

Тел.: +38 (032) 258-23-54, (032) 258-25-80, +38 067 748 16 62

Приєднані файлиРозмір
navchalna_programa.pdf5.8 MB
Оновлено 4 тижн 20 год тому