Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Посольство Франції в Україні

Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.

Стипендії розміром 1704 євро на місяць. Витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії.

Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі

Короткострокові стипендії для науковців з досвідом, призначені українським науковцям, які співпрацюють з французькими університетськими та науковими закладами

З метою розвитку та підсилення французько-українського наукового та університетського співробітництва Посольство Франції в Україні відкриває новий конкурс короткострокових стипендій (2 тижні – 1 місяць) до Франції для викладачів та науковців з великим досвідом роботи.

Пост-докторські стажування: програма Атлас 2020

Конкурс триває до 16 грудня 2020 року

Фундація Будинок наук про людину (FMSH)Центр французько-російських досліджень у Москві (CEFR) та Посольство Франції в Україні (AFU) надають допомогу для здійснення тримісячного наукового стажування у Франції для молодих українських науковців, які захистили кандидатську дисертацію починаючи з 2014 року.

Стипендії уряду Франції на навчання

Стипендії уряду Франції на навчання:

  • у магістратурі (Master) за будь-якою дисципліною, тривалістю 9 місяців (700 євро)
  • в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією (три наукові стажування по 4 місяців впродовж 3 років, 1060 євро)

Умови до кандидатури:

3-й Міжнародний франкомовний колоквіум в Україні «Мови, науки та практики»

Fidèle à la tradition de la francité l’Université nationale I.I. Metchnikov d'Odessa, avec le concours de l’Ambassade de France en Ukraine, l'Institut français d’Ukraine et l’Agence universitaire de la Francophonie organise à Odessa le 3ème Colloque international francophone en Ukraine "Langues, Sciences et Pratiques". Dans la continuité des rencontres réalisées en 2017 à Kiev et en 2018 à Dnipro, cette troisième édition du Colloque international francophone se veut:

Стажування у Франції для молодих українських науковців

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.

Стипендії розміром 700 - 1060 євро на місяць. Витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Конкурс короткострокових наукових стипендій

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.
Стипендії розміром 767 – 1060 євро на місяць витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Стипендії для науковців в рамках французько-українського наукового та університетського співробітництва

З метою розвитку та посилення французько-українського наукового та університетського співробітництва, Посольство Франції в Україні відкриває новий конкурс короткострокових стипендій (2 тижні - 1 місяць) до Франції для викладачів та науковців з великим досвідом роботи.

Короткострокові стипендії для науковців з досвідом, які співпрацюють з французькими університетськими та науковими закладами.