Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Міністерство освіти і науки України

IV Міжнародна науково-практична internet-конференція «Теоретичні та практичні аспекти дослідження лікарських рослин»

Запрошуємо Вас взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній internet-конференції «Теоретичні та практичні аспекти дослідження лікарських рослин» (зареєстрована в УкрІНТЕІ № 613 від 11 жовтня 2017 р.), яка відбудеться 26–28 листопада 2020 року на базі кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету у м. Харків.

Напрямки конференції:

І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Національний транспортний університет за ініціативою факультету економіки та права запрошує науковців, викладачів, аспірантів, докторантів, фахівцівпрактиків та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ» (17-18 листопада 2020 року)

ХV Міжнародна науково-практична конференція "Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору"

Вельмиповажні колеги!

Запрошуємо вас до участі у ХV-й Міжнародній науково-практичній конференції "Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору" яка відбудеться 26-28 листопада 2020 року в м. Київ (Україна)

Напрями роботи конференції:

1. Болонський процес і перспективи розвитку кожної з ланок освіти в Україні, Європі та світі

2. Управління якістю освіти: досвід та інновації

3. Моніторинг якості освіти: засоби та технології

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Інтелектуальні технології управління транспортними процесами»

Шановні колеги!

Харківський національний автомобільно-дорожній університет запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції «Інтелектуальні технології управління транспортними процесами», що відбудеться 17-18 листопада 2020 року за секціями: 1. Секція «Інтелектуальні технології управління транспортними процесами». 2. Секція «Інтегрований розвиток транспортних систем». 3. Секція «Проблеми та перспективи безпеки на транспорті». Через карантинні обмеження конференція відбудеться у дистанційному форматі. Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА!

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Розвиток партнерства Україна – ЄС у сфері державного управління»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток партнерства Україна – ЄС у сфері державного управління» (за підсумками реалізації Модулю «Демократична децентралізація влади як європейський досвід державного управління» програми Erasmus+: Жан Моне), яка відбудеться в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, 27 листопада 2020 р.

Х Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Техногенно-екологічна безпека України: стан та перспективи розвитку / ТЕБ-2020»

Шановні викладачі, аспіранти, студенти! запрошуємо Вас взяти участь у Х Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Техногенно-екологічна безпека України: стан та перспективи розвитку / ТЕБ-2020», яка відбудеться 20-29 жовтня 2020 р.

XIII Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні технології та автоматизація - 2020"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в XIII Міжнародній науково-практичній конференції "Інформаційні технології та автоматизація - 2020", яка відбудеться 22-23 жовтня 2020 року в Одеській національній академії харчових технологій (Україна), тези доповідей приймаються до 12.10.2020. Конференція буде проведена дистанційно за допомогою програми ZOOM. Більш детально - на сайті https://www.onaft.edu.ua/itia. Вартість заочної участі - 150 грн, тези доповідей англійською мовою приймаються безкоштовно.

Шановні  науковці, науково-педагогічні працівники, докторанти,  здобувачі вищої освіти!

IX Міжнародна науково-практична конференція "Фізико-технологічні проблеми передачі, обробки та зберігання інформації в інфокомунікаційних системах."

Шановні колеги!

Важливе повідомлення: через складну пандемічну ситуацію у світі з COVID-19 Оргкомітет вирішив перенести IX Міжнародну науково-практичну конференцію «Фізичні та технологічні проблеми передачі, обробки та зберігання інформації в інфокомунікаційних системах» на 3 червня -5, 2021. Конференція відбудеться у Чернівцях (Україна) та Сучаві (Румунія). До участі у конференції запрошуються наукові співробітники, співробітники науково-дослідної установи, випускники та студенти.

Всеукраїнська Інтернет-конференція молодих учених і студентів «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості »

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студенті  "Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості"  ІТОТП-2020.
Конференція проходитиме у формі вебінару.