Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Університетський етап міжнародних конкурсів знавців української мови імені Петра Яцика та імені Тараса Шевченка

У Національному університеті «Львівська політехніка» традиційно напередодні Дня української писемности та мови розпочинається Університетський етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсів – утвердження престижу української мови серед студентської молоді, піднесення мовної грамотности і культури мовлення, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

Зустріч з Експертною групою акредитаційної експертизи освітньої програми «Хімічна технологія та інженерія» (аспірантура)

Усіх стейкголдерів освітньо-наукової програми 161 «Хімічна технологія та інженерія» підготовки здобувачів за третім рівнем вищої освіти (аспірантура) запрошують на відкриту зустріч з Експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу в Національному університеті «Львівська політехніка».

Зустріч відбудеться 4 листопада 2020 року на платформі Zoom.

Онлайн-лекція для викладачів та студентів Львівської політехніки щодо протидії кіберзлочинам

29 жовтня 2020 року в межах співпраці та партнерства між Національним університетом «Львівська політехніка» і Департаментом кіберполіції Національної поліції України працівники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області проведуть онлайн-лекцію для викладачів та студентів Університету.

Розглядатимуть такі питання:

IV Міжнародна конференція «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи»

Кафедра теорії та філософії, конституційного та міжнародного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Четвертої Міжнародної науково-практичної конференції «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи», яка відбудеться 20 листопада 2020 року в місті Львові за адресою вул. Князя Романа, 1/3, та на платформі Zoom.

Відкрита зустріч з Експертною групою акредитаційної експертизи освітньої програми «Соціологія» (магістратура)

Усіх стейкголдерів освітньо-наукової програми «Соціологія» підготовки здобувачів за другим рівнем вищої освіти (магістратура) запрошують на відкриту зустріч з Експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу в Національному університеті «Львівська політехніка».

Зустріч відбудеться 29 жовтня 2020 року на платформі Zoom.

Зустріч з Експертною групою акредитаційної експертизи програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (магістратура)

Усіх стейкголдерів освітньо-наукової програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» підготовки здобувачів за другим рівнем вищої освіти (магістратура) запрошують на відкриту зустріч з Експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу в Національному університеті «Львівська політехніка».

Зустріч відбудеться 27 жовтня 2020 року на платформі Zoom.

Третя Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія та інженерія – 2021»

21–24 червня 2021 року буде проведено Третю Міжнародну науково-практичну конференцію «Chemical Technology and Engineering» («Хімічна технологія та інженерія»).

Організатори:

Зустріч з Експертною групою акредитаційної експертизи освітньої програми «Управління ІТ проєктами» (магістратура)

Усіх стейкголдерів освітньо-наукової програми «Управління ІТ проєктами» підготовки здобувачів за другим рівнем вищої освіти (магістратура) запрошують на відкриту зустріч з Експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу в Національному університеті «Львівська політехніка».

Зустріч відбудеться 26 жовтня 2020 року на платформі Zoom.

Презентація нових підручників Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою «Ключ до України: міста і люди»

До Дня української писемності та мови, у рамках Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?» та VI Міжнародної науково-практичної конференції «Українська мова у світі» Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на вебінар «Мова – ключ до України», під час якого відбудуться презентація нових навчальних видань МІОКу – «Ключ до України: міста і люди» (у двох частинах) та дискусія «Сучасні навчальні видання з української мови як іноземної як засіб промоції України».