Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Урочисте засідання Вченої ради з нагоди вручення диплома Doctor honoris causa Львівської політехніки Ігореві Юхновському

21 січня 2020 року в Актовій залі головного корпусу відбудеться Урочисте засідання Вченої ради Львівської політехніки з нагоди вручення диплома Doctor honoris causa Національного університету «Львівська політехніка» Ігореві Юхновському, академіку, почесному директорові Інституту фізики конденсованих систем Національної академії наук України.

Початок о 12:00.

II тур Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 на базі Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності запрошує студентів закладів вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування взяти участь у Конкурсі.

II тур Конкурсу проходитиме у два етапи:

Конференція «Захист персональних даних: імплементація GDPR в Україні» у Львівській політехніці

Вже понад десять років 28 січня у всьому світі відзначають День захисту персональних даних.

IV Міжнародна конференція «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2020)

23–24 квітня 2020 року на базі кафедра інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки відбудеться IV Міжнародна конференція «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2020).

Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених «Technical Using of Measurement – 2020»

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів та аспірантів закладів вищої освіти і провідних науковців у галузі інформаційно-вимірювальних технологій та метрології до участі у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих учених «Technical Using of Measurement – 2020», яка відбудеться 4–7 лютого 2020 року в смт. Славське Львівської області..

Тренінг для навчально-допоміжних працівників деканатів на тему «Формування ефективної взаємодії»

Відділ навчання та розвитку персоналу організовує тематичний тренінг «Формування ефективної взаємодії» для навчально-допоміжних працівників деканатів навчально-наукових інститутів Національного університету «Львівська політехніка» з метою вдосконалення методичної роботи та студентоорієнтованого сервісу.

Тренінги відбуватимуться у навчальному корпусі № 23, що розташований у бізнес-інноваційному центрі «Tech StartUp School», 15, 16, 21, 22 та 23 січня 2020 року з 8:30 до 17:00.

VI Міжнародна наукова конференція «Оксидні матеріали електронної техніки – отримання, властивості, застосування»

1–2 червня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься VI Міжнародна наукова конференція «Оксидні матеріали електронної техніки – отримання, властивості, застосування» (Oxide materials for electronic engineering – fabrication, properties and application, OMEE-2020).

Організатор конференції – Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка».

Урочисте нагородження переможців 77-ї студентської науково-технічної конференції Львівської політехніки

19 грудня 2019 року в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки відбудеться підбиття підсумків 77-ї Студентської науково-технічної конференції, яка проходила в Університеті впродовж жовтня цього року, та урочисте нагородження переможців ІІ етапу.

Початок заходу о 13:45.

Відкриття першої черги сонячної електростанції та лабораторії нетрадиційної електроенергетики

20 грудня 2019 року в аудиторії 203 V навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкриття першої черги сонячної електростанції та лабораторії нетрадиційної електроенергетики.

У заході візьмуть участь Тарас Федак, директор з розвитку компанії «Еко-Оптіма», Михайло Сегеда, завідувач кафедри електроенергетики та систем управління Інституту енергетики та систем керування, студенти і викладачі ІЕСК.

Початок о 13:45.