Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

XV молодіжний пленер Національного студентського союзу

23 – 29 серпня 2020 року навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка » (с. Коблеве, Березанського району, Миколаївської області) відкриє свої двері для студентів та представників молоді України – учасників XV Всеукраїнського молодіжного пленеру з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.

Організатори заходу:

Онлайн-зустріч із керівником управління молодіжної політики Львівської міської ради Олександром Николяком

Група зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» продовжує серію зустрічей, у яких колишні студенти розповідають свої історії успіху, надихають, мотивують політехніків.

Прогресивна молодь – ключ до успішного майбутнього! Хто, як не студенти, є рушійною силою сучасного українського суспільства: вони завжди перебувають у центрі всіх соціальних та політичних подій. Яскравим прикладом для підтвердження цієї думки є Олександр Николяк.

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг та логістика в системі менеджменту»

Кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» запрошує вчених, спеціалістів та підприємців взяти участь у ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції з проблем маркетингу та логістики, що відбудеться у Львові 22–24 жовтня 2020 року.

Проблематика конференції

Creative Spark Talk with Nazar Bilous: онлайн-зустріч із творцем розумного годинника LaMetric

В рамках Alumni meeting Назар Білоус поділиться досвідом створення розумного годинника LaMetric. Онлайн-зустріч, організована Tech StartUp School Львівської політехніки та програмою Creative Spark, відбудеться 31 липня 2020 року на платформі Zoom. Початок о 16:00.

Учасники заходу дізнаються про реальний рецепт, як крок за кроком можна перетворити власну ідею, навіть якщо вона видається комусь дивною чи ефемерною, у реальний успішний проєкт.

Ювілейна ХХV Міжнародна науково-технічна конференція «Геофорум – 2020»

Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії запрошує взяти участь у Ювілейній ХХV Міжнародній науково-технічній конференції «Геофорум – 2020», яка відбудеться 2–4 вересня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» та на базі готелю «Валентина» у Брюховичах.

Тематика конференції:

Міжнародна конференція «Харчова хімія. Сучасні методи виробництва продуктів харчування, харчові добавки, пакувальні матеріали»

7–9 жовтня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція «Харчова хімія. Сучасні методи виробництва продуктів харчування, харчові добавки, пакувальні матеріали» (FCFPAP-2020). Вона має за мету обмін досвідом між науковцями та виробниками харчових продуктів України й зарубіжжя в галузях:

Онлайн-зустріч у Школі якості NAQA з проректором Львівської політехніки Павлом Жежничем

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти продовжує обмін досвідом із кращими агентами змін в освіті й 14 липня запрошує на наступну онлайн-зустріч Школи якості на тему «Управління університетом в умовах дистанційного режиму роботи: нові виклики та нові можливості».

Говоритимуть про це разом із д.т.н., професором, проректором з науково-педагогічної роботи та інформатизації Національного університету «Львівська політехніка» Павлом Жежничем.

Учасники зустрічі дізнаються про:

«Чому культурна дипломатія – це важливо? Досвід українців Франції»: зустріч з Вікторією Делленжер

  • Що знаємо про Україну в серці Франції?
  • Як історичну постать зробити українським культурним брендом, знаним у світі?
  • Як спадщина королеви Анни Київської сьогодні повертає Україну до Європи?
  • Яким є Центр Анни Київської сьогодні і яка його місія у майбутньому?

Зустрічі з Експертною групою акредитаційної експертизи освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка» (аспірантура)

Усіх стейкголдерів освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка» підготовки здобувачів за третім рівнем вищої освіти (аспірантура) запрошують на зустрічі з Експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу в Національному університеті «Львівська політехніка».

Зустрічі відбудуться 2 і 3 липня 2020 року на платформі Zoom.