Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада (додаткові бали при вступі): реєстрація

 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

ХІ Всеукраїнська інтернет-конференція «Персоналії українських правників – творців Української державності»

Кафедра теорії, історії та філософії права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в Одинадцятій Всеукраїнській науковій інтернет-конференції «Персоналії українських правників – творців Української державності: історія і сучасність», яка відбудеться 29 травня 2020 року.

Роботу конференції буде організовано за двома секціями.

II Міжнародна наукова конференція «ЕкоКомфорт та актуальні питання в будівництві»

16–18 вересня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться II Міжнародна наукова конференція «ЕкоКомфорт та актуальні питання в будівництві».

Тематика конференції

Х Міжнародна конференція «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем»

Кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» та інші співорганізатори запрошують до участі у Х Міжнародній науковій конференції «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем», яка відбуватиметься 14–15 травня 2020 року в онлайн-форматі.

День Логістики у рамках проекту Еrasmus+ JMM «Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience»

16 квітня 2020 року на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» в рамках проекту Еrasmus+ Jean Monnet Module «Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience» (№ 610856-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) буде проведено День Логістики 2020 – Supply Chain Day.

XV Міжнародна конференція «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (CSIT’2020)

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у XV Міжнародній науково-технічній конференції «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (CSIT’2020).

Метою конференції, що відбудеться 23–26 вересня 2020 року у Збаразькому замку (м. Збараж, Тернопільська область), є обговорення сучасних тенденцій у сфері комп’ютерних наук, інформаційних технологій, прикладної лінгвістики та в інших суміжних галузях.

Основні напрями роботи конференції

Другий (дистанційний) тур Олімпіади з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів

Зважаючи на розвиток ситуації з COVID-19, другий тур Олімпіади з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» відбуватиметься у дистанційній формі.

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів і технікумів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Кількість учасників від одного закладу освіти необмежена.

II тур Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

28 лютого 2020 року в Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся перший етап (рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Всеукраїнська конференція «Вдосконалення правового механізму захисту прав та свобод людини і громадянина»

Кафедра кримінального права і процесу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської конференції «Вдосконалення правового механізму захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 27 березня 2020 року в місті Львові на базі Інституту права, психології та інноваційної освіти.

Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?» у Львівській політехніці

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує взяти участь у Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?», що відбудеться 25–28 червня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка». Це – мегазахід, покликаний стати платформою для спілкування найавторитетніших фахівців, думка яких формує гуманітарний дискурс сьогодення щодо української мови у світі.