Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

«Чому культурна дипломатія – це важливо? Досвід українців Франції»: зустріч з Вікторією Делленжер

  • Що знаємо про Україну в серці Франції?
  • Як історичну постать зробити українським культурним брендом, знаним у світі?
  • Як спадщина королеви Анни Київської сьогодні повертає Україну до Європи?
  • Яким є Центр Анни Київської сьогодні і яка його місія у майбутньому?

Зустрічі з Експертною групою акредитаційної експертизи освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка» (аспірантура)

Усіх стейкголдерів освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка» підготовки здобувачів за третім рівнем вищої освіти (аспірантура) запрошують на зустрічі з Експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу в Національному університеті «Львівська політехніка».

Зустрічі відбудуться 2 і 3 липня 2020 року на платформі Zoom.

Фінал третього сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D Lab у Львові

30 червня 2020 року на платформі Zoom відбудеться фінальний онлайн-пітч третього сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB, яку проводить інвестиційна компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG) спільно з Національним університетом «Львівська політехніка». У програмі заходу – фінальні презентації креативних учасників, обговорення з журі та визначення переможців. Початок об 11:00.

Перший етап науково-практичного семінару з виставкою творів мистецтва у рамках міжнародного проєкту «Зустрічі-Spotkania»

Викладачі кафедри дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка» та їхні колеги з Вищої Технічної Школи в Катовіцах проведуть щорічний традиційний науково-практичний семінар з виставкою творів мистецтва у рамках міжнародного проєкту «Зустрічі – Spotkania».

Семінар «Нова парадигма якості освітніх програм» в Інституті гуманітарних та соціальних наук

Інститут гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» 30 червня 2020 року проведе семінар «Нова парадигма якості освітніх програм».

Учасниками заходу будуть дирекція і деканат ІГСН, гаранти освітніх програм та освітньо-наукових програм спеціальностей і голови науково-методичних комісій спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в Інституті; завідувачі кафедр ІГСН. Запрошено фахівців Центру забезпечення якості освіти Львівської політехніки та фахівців навчально-методичного відділу Університету.

День відкритих дверей кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій у режимі онлайн

Шановні випускники, старшокласники, батьки!

3 липня 2020 року о 16:00 розпочнеться онлайн-зустріч із завідувачем кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування Національного університету «Львівська політехніка».

Під час зустрічі ви отримаєте інформацію про кафедру, спеціальності, особливості вступу у 2020 році, вступні конкурси, умови проживання в гуртожитку тощо. Спікер – завідувач кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій, д.т.н., професор Семерак Михайло Михайлович.

Онлайн-зустріч з українським хіп-хоп виконавцем, випускником Львівської політехніки Назаром Хассаном

Група зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» продовжує серію зустрічей, у яких колишні студенти розповідають свої історії успіху, надихають, мотивують політехніків, які лише розпочинають професійний шлях. Тож завершення сесії організатори події пропонують відсвяткувати приємною та корисною бесідою з українським хіп-хоп виконавцем Назаром Хассаном.

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Торгово-промисловою палатою Ізраїлю в режимі онлайн

Ізраїль та Україна розвивають співробітництво й шукають нові форми взаємовигідної співпраці.

23 червня 2020 року одночасно у Львові й Тель-Авіві відбудеться підписання меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською міською радою, Національним університетом «Львівська політехніка», Науковим парком SID City та Торгово-промисловою палатою Ізраїлю. Захід відбудеться за участю Посла Ізраїлю в Україні Джоєля Ліона, заступника Посла Іоава Бистрицького. Початок о 14:00.

Меморандум підпишуть:

Зустріч з Експертною групою акредитаційної експертизи освітньої програми «Архітектура та містобудування» (аспірантура)

Усіх стейкголдерів освітньої програми «Архітектура та містобудування» підготовки здобувачів за третім рівнем вищої освіти (аспірантура) запрошують на Відкриту зустріч з Експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу в Національному університеті «Львівська політехніка».

Зустріч відбудеться 25 червня 2020 року на платформі Zoom, початок о 15:30.