Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Конкурс на розробку кращих концептуальних рішень забудови та благоустрою територій міста м. Біла Церква

«Оголошується конкурс на розробку кращого ескізного проекту концептуального рішення забудови та благоустрою територій міста:

  1. Забудови та благоустрою території острова «Дитинства» на річці Рось в м. Біла Церква Київської Київської області. Територія острова «Дитинства» має орієнтовну площу 39,7 га, розташована в центральній частині м. Біла Церква. На даний час земельна ділянка озеленена, проте не благоустроєна. В межах даної території інженерні комунікації відсутні. На даний час існує єдиний під'їзд на територію острова «Дитинства» з боку вул. Залузької та вул. Новосельської, вподовж берега річки Рось. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 11 листопада 2019 року.
  2. Реконструкції парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка  в м. Біла Церква Київської області. На території парку необхідно передбачити оновлення благоустрою тротуарних та зелених зон з максимальним розкриттям візуальних осей на пам'ятки архітектури. При розробці проектних пропозицій необхідно запропонувати  оновлення фасадів будівель і споруд, запропонувати оптимальне використання території парку, тощо. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 14 жовтня 2019 року
  3. Реконструкції площі ім. Т. Г. Шевченка з встановленням пам’ятника Т. Г. Шевченко в м. Біла Церква Київської області. Площа ім. Т. Г. Шевченка розташована в центральній частині міста Біла Церква, і є однією з головних площ центральної частини міста. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 15 липня 2019 року
  4. Реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області. Забудова площі Торгової має важливе історичне містобудівне значення для міста Біла Церква і повинна розвиватись, з точки зору створення туристичної привабливості історичного центру міста та розвитку його туристичної інфраструктури.
  5. Територія, яку передбачається використати під реконструкцію площі Торгової розташована з північного-заходу центральної частини міста Біла Церква та примикає до однієї з основних вулиць центральної частини міста - вул. Ярослава Мудрого. Площа земельної ділянки становить, орієнтовно - 3,5900 га. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 16 вересня 2019 року

Умовами проведення конкурсів встановлено грошові премії в розмірі від 60 000 грн. до 20 000 грн.

З питань, щодо отримання програми та умов конкурсу звертатись у відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: бульв. Олександрійський, 75, прим. 134 (колишня назва бульв. 50-річчя Перемоги), до секретаря конкурсу, в.о. головного спеціаліста – Остапенко Вадима Сергійовича, роб. тел. 5-16-02, 5-12-64, моб. тел. 097-886-80-54). 

Детальніша інформація щодо програми та умов відкритого конкурсу на розробку кращого ескізного проекту концептуального рішення забудови та благоустрою територій міста розміщена на офіційному  сайті Білоцерківської міської ради https://bc-rada.gov.ua/node/9867.

Приєднані файлиРозмір
Оголошення конкурсу63 KB