Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Конкурс на розробку кращих концептуальних рішень забудови та благоустрою територій міста м. Біла Церква

«Оголошується конкурс на розробку кращого ескізного проекту концептуального рішення забудови та благоустрою територій міста:

  1. Забудови та благоустрою території острова «Дитинства» на річці Рось в м. Біла Церква Київської Київської області. Територія острова «Дитинства» має орієнтовну площу 39,7 га, розташована в центральній частині м. Біла Церква. На даний час земельна ділянка озеленена, проте не благоустроєна. В межах даної території інженерні комунікації відсутні. На даний час існує єдиний під'їзд на територію острова «Дитинства» з боку вул. Залузької та вул. Новосельської, вподовж берега річки Рось. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 11 листопада 2019 року.
  2. Реконструкції парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка  в м. Біла Церква Київської області. На території парку необхідно передбачити оновлення благоустрою тротуарних та зелених зон з максимальним розкриттям візуальних осей на пам'ятки архітектури. При розробці проектних пропозицій необхідно запропонувати  оновлення фасадів будівель і споруд, запропонувати оптимальне використання території парку, тощо. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 14 жовтня 2019 року
  3. Реконструкції площі ім. Т. Г. Шевченка з встановленням пам’ятника Т. Г. Шевченко в м. Біла Церква Київської області. Площа ім. Т. Г. Шевченка розташована в центральній частині міста Біла Церква, і є однією з головних площ центральної частини міста. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 15 липня 2019 року
  4. Реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області. Забудова площі Торгової має важливе історичне містобудівне значення для міста Біла Церква і повинна розвиватись, з точки зору створення туристичної привабливості історичного центру міста та розвитку його туристичної інфраструктури.
  5. Територія, яку передбачається використати під реконструкцію площі Торгової розташована з північного-заходу центральної частини міста Біла Церква та примикає до однієї з основних вулиць центральної частини міста - вул. Ярослава Мудрого. Площа земельної ділянки становить, орієнтовно - 3,5900 га. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 16 вересня 2019 року

Умовами проведення конкурсів встановлено грошові премії в розмірі від 60 000 грн. до 20 000 грн.

З питань, щодо отримання програми та умов конкурсу звертатись у відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: бульв. Олександрійський, 75, прим. 134 (колишня назва бульв. 50-річчя Перемоги), до секретаря конкурсу, в.о. головного спеціаліста – Остапенко Вадима Сергійовича, роб. тел. 5-16-02, 5-12-64, моб. тел. 097-886-80-54). 

Детальніша інформація щодо програми та умов відкритого конкурсу на розробку кращого ескізного проекту концептуального рішення забудови та благоустрою територій міста розміщена на офіційному  сайті Білоцерківської міської ради https://bc-rada.gov.ua/node/9867.

Приєднані файлиРозмір
Оголошення конкурсу63 KB