Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада (додаткові бали при вступі): реєстрація

IV Всесвітній Конгрес виробників мінеральних добрив і пестицидів SCIF 2020

З 19 по 22 травня 2020 року в місті Баку (Азербайджан) в готелі Boulevard Hotel Baku, відбудеться IV Всесвітній Конгрес виробників мінеральних добрив і пестицидів SCIF 2020.
Тема Конгресу: «Інноваційні технології та обладнання у виробництві мінеральних добрив і пестицидів».
Науковим партнером IV Всесвітнього Конгресу виробників мінеральних добрив і пестицидів SCIF 2020 є хімічний факультет Московського державного університету імені М.В. Ломоносова (МДУ). У програмі Конгресу SCIF 2020 особливу увагу буде приділено науковим і технологічним аспектам світової хімічної галузі.
Організатори заходу запрошують представників профільних університетів світу і НДІ взяти участь у масштабному діалозі з:

• провідними співробітниками виробничих та інжинірингових компаній зі світовим ім'ям;
  • відомими постачальниками обладнання для підприємств хімічної промисловості;
  • авторитетними спікерами міжнародного рівня в області виробництва мінеральних добрив.

Світовий Конґрес SCIF 2020 буде цікавий студентської аудиторії, молодим вченим і викладацькому складу.
Професори, доценти і викладачі університетів зможуть:

• Презентувати свої науково-дослідницкі розробки керівникам підприємств, з метою впровадження їх у виробництво;
  • Обговорити з делегатами від виробничих підприємств питання про підготовку спеціалізованих кадрів і перспективи працевлаштування студентів;
  • Зміцнити партнерські відносини між профільними вузами і найбільшими галузевими компаніями;
  • Дізнатись про сучасні тенденції світових виробників мінеральних добрив і пестицидів.

Детальна інформація, реєстрація, а також анонс заходів
SCIF Congress на офіційному сайті: www.scifcongress.com