Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада (додаткові бали при вступі): реєстрація

 

виготовлення розробки на замовлення

Зневоднені гідрогелеві лікувальні пов'язки

Використовуються для лікування опікових, трофічних, післяопераційних ран, а також захисту ран від бактеріальних та механічних пошкоджень. Наповнення зневодненої гідрогелевої пов'язки тим чи іншим засобом відбувається за призначенням лікаря та залежить від індивідуальних особливостей, потреб пацієнта та стадії лікування рани.
Концепція зневоднених гідрогелевих лікувальних пов’язок дозволяє уникнути проблем розповсюдження гідрогелевих пов'язок з лікувальними препаратами, які мають обмежений термін використання.

Спосіб та установка фільтраційного сушіння зернових культур

Розроблено спосіб та дослідну установку для фільтраційного сушіння зернових культур. Під час сушіння використовується низькотемпературний тепловий агент, який максимально насичується парами вологи, що мінімізує затрати теплоти на процес висушування. 
Розроблений спосіб розрахунку процесу фільтраційного сушіння передбачається відповідно до необхідної продуктивності, зокрема конструктивних розмірів та технологічних параметрів (гідродинаміки, кінетики та часу досягнення заданої кінцевої вологості і енергетичних затрат на процес).

Лінійні двигуни

Використовують у складі електроприводів систем завантаження тренажерів літаків як безконтактні виконавчі давачі зусилля. Їхнім функціональним призначенням є перетворення електричної енергії постійного струму в механічну енергію поступального руху тяги системи завантаження тренажерів для створення відповідного зусилля на важелі керування.

Розроблено та введено в експлуатацію ряд одно- та двофазні двигуни сили від 30 до 180кгс.

Блок керування моментними двигунами постійного струму із збудженням від постійних магнітів

Призначений для керування двома безконтактними виконавчими двигунами, складається з двох силових електронних комутаторів з мікропроцесорним керуванням та забезпечує роздільний або сумісний запуск, усталений режим роботи, гальмування і зупинку виконавчих двигунів за сигналами кінцевих вимикачів та оператора.

Безконтактний трифазний моментний двигун вбудованої конструкції

Безконтактний трифазний моментний двигун вбудованої конструкції призначений для використання як виконавчий двигун системи навігації літальних апаратів. Його функціональним призначенням є створення обертальних моментів на двох ортогональних осях карданного підвісу бортової апаратури.

Безконтактний індукційний давач кута вбудованої конструкції

Використовуються як первинний давач 12-розрядних кутовимірювальних систем обмеженого кута повороту літальних апаратів. Функціональним призначенням є перетворення координати кутового положення рухомих елементів внутрішньої та зовнішньої рамок карданного підвісу в амплітуду електричної напруги. Виготовляються за унікальною технологією із застосуванням трансверсної магнітної системи.

Комбінована система електроживлення (в базовій комплектації до 4 кВт) та життєзабезпечення для мобільних радіоелектронних комплексів

Розробка забезпечує апаратуру радіоелектронних комплексів комбінованим живленням від промислової електромережі 220В/380В, 50Гц; від блоку акумуляторів напругою 36В з перетворювачем APS3636 на 220В +5%, 50Гц упродовж 10год; від дизельної міні електростанції 220 В, 50 Гц з низьким рівнем акустичного шуму.

Керування системою здійснюється з розподільчого модуля. У складі системи може бути автономний опалювач типу AIRTRONIC D4 та автомобільний кондиціонер типу EBERCOOL OPTIMA.

Програмні модулі інформаційних полів засобів радіоелектронної боротьби. Синтез радіосигналів з властивостями скритності та імітостійкості

Програмні модулі пасивних і активних контролюючих та завадових полів конфліктуючих систем радіоелектронної боротьби (РЕБ), створені на основі аналізу існуючих систем РЕБ та оцінки тенденцій їх розвитку до 2026 року, використовуються для формування вимог до структур радіосигналів, стійких до дії завадового середовища.

Малогабаритний комплекс для вимірювання магнітного поля корабля

Розробку можна використовувати у налаштуванні штатної корабельної системи розмагнічування.

  • поріг чутливості - + 0,1нТл;
  • тип вимірювального давача – диференційний ферозонд;
  • кількість вимірювальних каналів 3 (2 підводних, 1 повітряний);
  • довжина кабелю до давача магнітного поля – до 100 м;
  • інтерфейс - RS-232;
  • реєстрація на флеш карту.

Сейсмічний датчик вібрації спеціального призначення

Як засіб виявлення рухомих наземних об'єктів пропонуємо використовувати розроблені на основі ниткоподібних кристалів кремнію малогабаритні високочутливі сейсмодатчики, здатні реєструвати сигнали від рухомих об'єктів, таких як: особовий склад, бронетехніка противника, а також визначати координати цілі, напрямок і швидкість руху.