Центр інноваційних освітніх технологій Університету запрошує викладачів ЗВО на курси підвищення кваліфікації

Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки
курси

Центр інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує викладачів ЗВО пройти навчання на 150-годинних очно-дистанційних курсах підвищення кваліфікації за програмою «Професійний розвиток викладача закладу вищої освіти».

Програма курсу складається з п’яти модулів.

1. Стандартизація професійної діяльності в освіті – 30 год.
  2. Використання ІКТ у роботі викладача закладу вищої освіти – 30 год.
  3. Міжнародні наукометричні бази. Публікація у журналах Scopus та Web of Science – 30 год.
  4. Компетентісний підхід в освіті: ідеологія та проблеми реалізації – 30 год.
  5. Педагогічна майстерність викладача закладу вищої освіти – 30 год.

За умови успішного завершення навчання слухачам буде видано свідоцтво про підвищення кваліфікації відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України.

Початок навчання – після 15 жовтня 2019 року (залежно від комплектування груп). Навчання платне.

Реєстрація на навчання