Львівські політехніки переймали досвід гостей з Каунаського технологічного університету (Литва)

Анастасія Степаняк, Центр комунікацій Львівської політехніки
 Доктор Linas Puodžiukynas читає лекцію про технології очищення повітря у приміщенні

10–11 лютого, в рамках міжнародного освітнього проєкту Erasmus+ Університет приймав гостей з Литви, а саме – науковців з Каунаського технологічного університету (Kaunas University of Technology). Організувала подію кафедра екології та збалансованого природокористування (ІСТР). У лабораторії відновлювальних джерел енергії кафедри ЕЗП на політехніків чекала низка тематичних лекцій від закордонних гостей. Професор Gintaras Denafas розповів про досвід і виклики литовської системи керування відходами. Від докторки Violeta Kaunelienė слухачі дізналися про якість повітря у приміщенні і те, як на неї можна впливати. Доктор Linas Puodžiukynas прочитав лекцію про технології очищення повітря у приміщенні.