У рамках співпраці з Познанською Політехнікою викладачі ІНЕМ взяли участь у тренінгу на базі гри Revas

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
гра Revas

У час високих технологій ми неодноразово пересвідчуємося, що навчальні методики, які базуються на іграх з використанням комп’ютерної техніки, на різних симуляціях реальних економічних процесів, допомагають краще зрозуміти та засвоїти теоретичний матеріал.

У рамках співпраці (відповідно до Меморандуму від 4 квітня 2017 року) кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» з Факультетом інженерії управління Познанської Політехніки (Faculty of Engineering Management, Poznan University of Technology) доцент Ірина Павлишин (Iryna Pavlyshyn) провела тренінг на базі гри Revas (Польща). Гра полягає у створення компанії, наборі працівників, виборі товарів/послуг та цін на них, аналізуванні своїх рішень кожного місяця (раунду), зокрема порівняно з діями конкурентів.

Дев’ять учасників гри з кафедри маркетингу і логістики вдячні польським колегам за надану можливість і дали позитивні відгуки про захід: було цікаво, реалістично та перспективно!