Політехніка долучиться до святкування 90-річчя Мікеланджело української сцени Євгена Лисика

За матеріалами «5 канал Львів»
Мікеланджело

Наприкінці вересня з нагоди 90-річчя відомого українського театрального художника Євгена Лисика відбудеться конференція присвячена його творчості.

Завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища Національного університету «Львівська політехніка» Віктор Проскуряков у програмі Інфодень на «5 канал Львів» розповів про важливість вивчення творчості Євгена Лисика не лише з погляду театру, але й архітектурної майстерності.

«Направду за останні роки немає подібної фігури у стенографічній творчості саме нашого національного українського театру. Він дійсно Мікеланджело української сцени – суто національний український митець. За свої 60 років життя він прожив складне, але дуже змістовне життя. Створив 82 оперно-балетних монументальні полотна для вистав. Якщо зібрати їх всі у вигляді образів 15 на 15 метрів, то вони би повністю перекрили площу Ринок! Це десь 10 гектарів робіт зроблених рукою митця. На конференції обговорюватимемо важливість цих завіс Євгена Лисика.  Буде розкритий вплив для архітекторів, адже його архітектоніка визнана у всьому світі», — сказав Віктор Проскуряков.