Lviv Tech StartUp School Львівської політехніки шукає партнерів, менторів та наставників серед випускників Університету

Lviv Tech StartUp School
TSUS

Шановні випускники Національного університету «Львівська політехніка»!

Раді повідомити Вас, що на базі нашого університету буде створено новий структурний підрозділ – Lviv Tech StartUp School, що має на меті забезпечити розвиток інноваційних проектів та ідей. Ставимо собі за мету сформувати сприятливі умови розвитку та реалізації потенціалу студентів і талановитої молоді.

Зараз Національний університет «Львівська політехніка» формує інноваційну інфраструктуру академічного підприємництва, налагоджує співпрацю з бізнес-середовищем, розвиває інноваційну діяльність.

Основними напрямами нашої роботи є:

• створення та розвиток coworking на базі Національного університету «Львівська політехніка»;
  • проведення Lviv Tech Challenge – конкурсів та змагань інноваційних проектів та StartUp;
  • підготовка тренерів та менторів для Lviv Tech School;
  • розвиток студентських інноваційних проектів та StartUp;
  • відкриття спеціалізованих лабораторій та просторів інноваційного розвитку;
  • організація crowdfunding майданчику.

З цієї нагоди хочемо запросити Вас як менторів та наставників, що мають неоціненний досвід у реалізації успішних проектів для Львова та України. Також пропонуємо Вам співпрацю з проведення лекцій, майстер-класів та спільного інноваційного розв’язання актуальних проблем.

З повагою,
колектив Lviv Tech School