Відділ навчання та розвитку персоналу організував тренінг для керівництва Львівської політехніки

Центр комунікацій Львівської політехніки
«Формування ефективної взаємодії в команді»

«Формування ефективної взаємодії в команді» ― навчання на таку тему проходило керівництво Львівської політехніки. Тренінг для ректора та проректорів організувала завідувачка Відділу навчання та розвитку персоналу Львівської політехніки Надія Любомудрова.

Упродовж восьми годин учасники навчання мали нагоду обговорити різні шляхи вирішення актуальних завдань університету, опрацювати різні методи ефективної комунікації на всіх управлінських рівнях.

― Цей тренінг цікавий тим, що учасники через колективні обговорення та мозковий штурм напрацьовували критерії якісної взаємодії, визначали ефективність різних каналів комунікації, а також вчилися оцінювати ефективність комунікації змін, ― розповіла Надія Любомудрова.

Управлінська команда Львівської політехніки, навчаючись на тренінгу, спільно вибудовувала різні моделі комунікації, сформувала вміння долати опір змінам, забезпечувати здобутки, усувати перешкоди та формувати бачення позитивних змін.

― Слід розуміти, що зрілі команди об’єднують усіх учасників групи, які пов’язані спільною метою, взаємодіють між собою для досягнення результатів. Керівництво нашого університету якраз є тією командою, яка готова зростати на змінах і закріплювати їх у корпоративній культурі, ― додала Надія Петрівна.

«Формування ефективної взаємодії в команді» «Формування ефективної взаємодії в команді» «Формування ефективної взаємодії в команді» «Формування ефективної взаємодії в команді» «Формування ефективної взаємодії в команді» «Формування ефективної взаємодії в команді» «Формування ефективної взаємодії в команді» «Формування ефективної взаємодії в команді»