В Україні запустять онлайн-моніторинг працевлаштування випускників закладів вищої освіти

За матеріалами порталу Освіта.ua
Ілюстративне фото з випускницею вишу

Міністерство освіти і науки України має намір впровадити електронну систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти. Про це під час засідання колегії МОН повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, розповідаючи про плани відомства на наступний рік.

Міністр висловив переконання, що система вищої освіти наразі спроможна забезпечити високоякісну підготовку фахівців із урахуванням сучасних вимог та світових стандартів.

– Зусиллями співробітників міністерства опрацьовано та представлено низку нормативно-правових актів, що сприятимуть підвищенню рівня якості освіти, її доступності та популяризації в українському суспільстві, – зазначив Сергій Шкарлет.

Окрім того, він назвав інші цілі, над якими вже працює Міністерство освіти і науки. Зокрема, відомство готується до затвердження та впровадження Стратегії розвитку вищої освіти на 2021–2031 роки, запровадження електронного ліцензування діяльності у сфері вищої освіти, підписання кредитної угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку для підтримки реформ у сфері вищої освіти.

Також заплановано розроблення та запуск Єдиної електронної платформи у сфері прийому іноземних студентів.