Студенти і майстри Автомобільно-дорожнього коледжу Університету відремонтувати автомобілі для передової

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
Автомобіль, відремонтований в Автомобільно-дорожньому коледжі

Львівському автомобільно-дорожньому коледжу Національного університету «Львівська політехніка» випала нагода допомогти хлопцям, які воюють на передовій. Директор благодійного фонду «Добродій» звернувся із проханням, аби силами студентів і майстрів виробничого навчання закладу відремонтувати автомобілі марки УАЗ, Газ та Zuk.

Упродовж року студенти спеціальностей «Обслуговування автомобілів і двигунів» та «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання» під керівництвом майстрів виробничого навчання провадили ремонтно-реставраційні роботи для цих автомобілів.

Справні, відремонтовані автомобілі вже на передовій:

• Газель – у добровольчому батальйоні «Карпатська Січ» (потім ввійшов до 93-ї механізованої бригади);
  • блакитний УАЗ – у бригадній артилерійській групі 128-ї гірсько-штурмової бригади;
  • зелений УАЗ – у ремонтній роті 1-го батальйону 93-ї механізованої бригади;
  • польський Zuk – у 54-й механізованій бригаді.

У коледжі горді, що їхні вихованці як волонтери долучилися до ремонту автомобілів та виконання поставлених завдань заради спільної мети – перемоги!

Автомобіль, відремонтований в Автомобільно-дорожньому коледжі Автомобіль, відремонтований в Автомобільно-дорожньому коледжі