Проєктний офіс Львівської політехніки інформує про гранти на проєкти в енергетиці від Данського інвестиційного фонду

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до грантів на проєкти в енергетиці від Данського інвестиційного фонду

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує про гранти на проєкти в енергетиці від Данського інвестиційного фонду.

Данський інвестиційний фонд, який керує Інвестиційним енергетичним фондом добросусідства (NEIF), може надати венчурний капітал та гранти на проєкти з енергоефективності та відновлювальної енергетики в Україні і Грузії. NEIF фінансується урядом Данії.

Мета такої пропозиції – сприяти приватним інвестиціям в енергоефективність та проєктам з відновлювальної енергетики в обидвох країнах.

Розглядатимуть проєкти таких типів:

  • проєкти з енергоефективності: підвищення енергоефективності, виробництво матеріалів та устаткування, призначених виключно для генерації вищого рівня енергоефективності;
  • проєкти з відновлювальної енергетики: генерація електроенергії з відновлювальних джерел, зокрема зі сміття;
  • постачальники проєктів з енергоефективності: підтримка виробництва продукції або устаткування для генерації відновлюваної енергії;
  • інші проєкти зі значним екологічним ефектом, порівняно із загальними промисловими стандартами у країні, наприклад, у транспортній галузі.

Щоб одержати фінансування чи кредит через NEIF, проєкти мають бути комерційно перспективними та пропонувати інвесторам можливість повернення капіталовкладень.

Докладніше – на сайті Посольства Данії в Україні.