Політехніки долучилися до створення онлайн-курсу «Енергетика – це круто!»

Укрінформ
Фото ілюстративне

У Києві презентували онлайн-курс «Енергетика – це круто!», який орієнтований на мотивування молоді, передусім дівчат, до вибору енергетичних спеціальностей при вступі до вишів.

Курс складається з 10 відео з різнобічною інформацією про галузь енергетики.

«Такий курс дуже важливий для молоді і для широкого загалу. Він руйнує міфи та розповідає про різні можливості, в тому числі для дівчат та жінок», – прокоментував заступник міністра енергетики Ярослав Демченков.

За його словами, в Україні 27% працівників у сфері енергетики – жінки.

Цільовою аудиторією онлайн-курсу є учні шкіл, студенти, вчительська спільнота, психологи, батьки учнів. Курс містить інформацію, зокрема, про особливості роботи в галузі енергетики, історії успіху, інформацію про заклади, які проводять навчання за спеціальностями в енергетичному секторі. Крім того, є поради від представників компаній, як правильно скласти резюме та підготуватися до співбесіди.

Курс уже доступний для перегляду у відкритому доступі на платформі CareerHub.

Курс підготовлено ГО «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці» за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Партнерами є Національний університет «Львівська політехніка» та Українська інженерно-педагогічна академія.

«Цей курс, як захоплива подорож професією енергетика – цікавий, актуальний і наповнений можливістю», – ділиться своїм баченням доцентка кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Національного університету «Львівська політехніка» Марта Мартиняк-Андрушко.