Інтернет Речей та проекти у рамках Горизонт 2020. Створення першого інноваційного хабу Інтернету Речей в Україні

Іван Кульчицький
I4MS in HORIZON2020

Національний контактний пункт програми ЄС Горизонт 2020 за напрямком «Інформаційно-комунікаційні технології» спільно з консорціумом проектуHub-laboratory Internet of Things” («Хаб-Лабораторія Інтернету Речей») запрошує Вас на семінар “Інтернет Речей та проекти у рамках Горизонт 2020. Створення першого інноваційного хабу Інтернету Речей в Україні”

Дата та час проведення:

9 грудня 2016 року, 10.00 – 15.00

Місце проведення:

Національний університет «Львівська Політехніка»,

м.Львів, вул. С.Бандери 12, ауд. 226

Реєстрація до 8 грудня до 15.00 за посиланням:  https://goo.gl/6woCs1

Про проект: Українські виробничі підприємства мають всі шанси стати конкурентоспроможними на світовому та європейському рівні завдяки технологічним інноваціям. I4MS (ІКТ Інновації для Виробничих МСП) - це масштабна ініціатива ЄС (бюджет ~110 млн. євро) для сприяння впровадженню інновацій серед виробничих підприємств. Запущена у 2013, вона являє собою мережу з 30+ хабів цифрових інновацій та центрів компетенцій, що є платформою для співпраці різних гравців інноваційної екосистеми: розробників інновацій, виробничих підприємств та науково-дослідницьких центрів. Специфікою програми є орієнтація саме на малі та середні підприємства.

Інноваційні хаби надають доступ виробничим підприємствам, як наприклад Zanussi та Koenigsegg, до високих технологій, що включають Інтернет речей (ІоТ), високопотужні комп’ютерні обчислення, лазерні технології та робототехніку, та до залучення грантового фінансування. Розробники технологічних рішень отримують можливість швидкої та полегшеної комерціалізації нових продуктів.

Першим технологічним фокусом роботи такого хабу в Україні, дослідження можливості створення якого проводиться на базі НУ Львівська Політехніка, стануть технології Інтернету речей (ІоТ) та виробничих кіберфізичних систем.

Семінар 9 грудня – це можливість, з одного боку, для виробничих компаній дізнатись про можливості мережі I4MS, з іншого боку, для розробників ІоТ рішень чи виробничих кіберфізичних систем - про грантове фінансування на впровадження цифрових інновацій (ІоТ) у розмірі 120 тис. євро за рахунок програм ЄС. Семінар - це можливість вивчити прикладні кейси реалізації ІКТ інновацій виробничими малими та середніми підприємствами, долучитися до мережі I4MS та дізнатися про рішення парадигми Індустрії 4.0 для бізнесу. Крім того учасники матимуть змогу дізнатися про можливості програми Горизонт2020 та отримання грантового фінансування у розмірі до 2,5 млн. євро на розвиток інноваційних проектів.

Організаційні аспекти семінару:

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 8 грудня 2016 р. до 15.00.

Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.

Програму семінару можна завантажити за посиланням:  https://goo.gl/nuMFty

Детальний опис проекту “Хаб-Лабораторія Інтернету Речей” розміщено за посиланням: https://goo.gl/vOdyZ6

Контактна інформація:

Іван Кульчицький, тел. 0509292396, Email: kul.ivan@gmail.com