Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

Завідувача кафедри АФМ запросили експертом до Всесвітнього рейтингу університетів від Times Higher Education

13 січня 2020, 14:09
Кафедра АФМ Львівської політехніки

Завідувача кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Назара Подольчака вкотре запросили експертом з оцінювання вищих навчальних закладів у World University Rankings – найбільший Всесвітній рейтинг університетів від британського видання Times Higher Education. До нього входять 1400 закладів вищої освіти з 92 країн.

Рейтинг формують на тринадцятьох ретельно відібраних показниках, які вимірюють ефективність роботи закладу в галузі навчання, науково-дослідної роботи, передавання знань та формування світогляду.

На основі незалежного опитування, яке проходять студенти, викладачі, експерти у галузі освіти, формується всебічне уявлення про глобальну вищу освіту, що дає змогу виокремити найкращі університети у світі.

Нагадаємо, що Львівська політехніка стала найкращим українським вишем у World University Rankings 2020.