Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Як зменшити наслідки пандемії: студентів та науковців запрошують до команди експертів з антикризових рішень

25 березня 2020, 14:40
За матеріалами сайту МОН

Студентів та науковців запрошують до команди експертів з антикризових рішень: як зменшити наслідки пандемії для економіки та бізнесу.

Команди дизайнерів, програмістів, студентів та науковців можуть запропонувати свої варіанти розв’язання кризи, яка виникла у світі та, зокрема в Україні внаслідок пандемії коронавірусної інфекції. Для цього в Україні працюватиме онлайн-платформа антикризових рішень AC LAB21. Вона має об’єднати винахідників, менторів, бізнес та управлінців.

Рішення, над якими працюватимуть учасники, мають допомогти бізнесу комфортно перейти у режим онлайн-роботи, а також зорієнтувати стартап-команди на нові запити економіки.

Найефективніші ідеї пройдуть інтенсивну онлайн-інкубацію на платформі, а їхні автори представлять свої проєкти перед експертною радою.

Партнери платформи також зможуть надавати ресурси для запуску найкращих антикризових рішень. Передбачається, що всі рішення будуть доступні не лише українській, а й світовій спільноті.

Проєкт організовують Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP разом з Українським фондом стартапів з підтримкою Міністерства цифрової трансформації, Міністерства освіти і науки та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Заявки від зацікавлених команд приймають на сайті AC LAB21.