Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Відповіді на найпоширеніші запитання від потенційних абітурієнтів

17 червня 2020, 15:28
Центр комунікацій Львівської політехніки

Незважаючи, на карантин, вступна кампанія наближається. Тож надходить чимало запитань про те, яким цьогоріч буде вступ. Секретар Приймальної комісії Львівської політехніки Михайло Гончар відповів на запитання, які надійшли від потенційних абітурієнтів. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (032) 258-25-37, (032) 258-22-65. Чи на електронну адресу:entrance@lpnu.ua.
 

Бакалаврат

 

Чи потрібне ЗНО з фізики для програми «Кібербезпека»?

Для вступу на бюджет третім предметом ЗНО може бути фізика або іноземна мова.

 

Я вибрав такі предмети ЗНО: математика, українська, англійська. Який у вас пороговий бал для вступу?

Залежно від спеціальності. На сайті розміщено інформацію про прохідний бал у 2019 році.

 

Які умови вступу, якщо у мене вже є диплом вищого навчального закладу?

Залежно від диплому, який у Вас є. Нам потрібно ознайомитися з документами.

 

Як подати заяву для вступу в університет?

Електронно з особистого кабінету у період із 13 до 22 серпня.

 

Якщо до вас вступати після другого курсу коледжу зі спеціальності фармації, то на який курс можна потрапити?

Вступ після коледжу передбачений на 2 або 3 курс. На 3 курс можна вступити з тієї ж чи спорідненої спеціальності, залежно від академічної різниці. Решта іспитів доздаєте при вступі. Кожен випадок ― індивідуальний.

Якщо диплому немає, то вступити можна лише на перший курс за сертифікатами ЗНО.

 

Я хочу навчатися у Львівській політехніці, які документи мені знадобляться, щоб вступити до вашого навчального закладу?

- документ, що засвідчує особу;

- військово-обліковий документ для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);

- документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

- сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі ПЗСО);

- екзаменаційний лист єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників, що вступають на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»);

- документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі ПЗСО, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами-1, квотами-2 (за наявності), на участь у конкурсі за іспитами при вступі для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) замість єдиного вступного іспиту з іноземної мови та/або єдиного фахового вступного випробування (за наявності).

 

На скільки балів потрібно скласти ЗНО, щоб вступити в ІХХТ на спеціальність «Харчові технології»?

ЗНО потрібно скласти успішно (100 балів і вище). Залежно від кількості отриманих балів Ви зможете претендувати на державну або комерційну форму навчання.

Детальна інформація за 2019 рік є на сайті Університету.

 

Які предмети потрібно скласти, щоб вступити на журналістику на комерційну форму?

1. Українська мова та література. 2. Історія. 3. Іноземна мова або математика або фізика або географія.

 

Прошу надати інформацію про те, чи існують пільги при вступі для дітей учасників бойових дій? Якщо так, то які, скільки є пільгових місць? А також яка кількість держзамовлення пільгових місць та співвідношення з фактично можливою кількістю вступників?

І які інститути готують спеціалістів у галузі комп’ютерного програмування?  

Для отримання повної інформації нам ознайомитися з Вашими документами.

Загалом Ви можете:

- претендувати на місця Квоти-1 (а це ― до 10% від загального обсягу бюджетних місць);

- бути переведеним на вакантні державні місця за умови відповідності до Правил прийому;

- отримати додаткове бюджетне місце за умови відповідності до Правил прийому.

 

Здобув освіту молодшого спеціаліста за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія». Хочу вступити на заочну форму навчання. Які документи потрібно подати?

Диплом молодшого спеціаліста, ЗНО з української мови та літератури.

 

Я здобув освіту молодшого спеціаліста за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». Хочу вступити на спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» на заочну форму бакалаврату. Які документи потрібні для вступу? Яка тривалість навчання?

Необхідно подати диплом молодшого спеціаліста. А також скласти ЗНО з української мови та літератури. Навчання триває 2 або 3 роки, залежно від того, на який курс вступите.

 

Мій син навчається на другому курсі у Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Чи можна перевестися на заочну форму навчання у Львівську політехніку на 3 курс?

Перевестись не передбачено, адже це заклади вищої освіти різних рівнів. Можна вступити на базі диплому молодшого спеціаліста.

 

Якщо я складу ЗНО з української мови та літератури, іноземної мови, математики та історії, то чи можу подати документи на менеджмент або маркетинг? Бо у переліку є чотири предмети ― українська мова та література, математика, географія, англійська мова, чи географія/математика ― на вибір.

Так, можете. Іноземна або географія ― на вибір.

 

Коли цьогоріч відбуватиметься творчий конкурс на спеціальність «Архітектура і містобудування»?

 

З 1 до 12 серпня.

 

Чи можливо вступати до Політехніки після 9 класу?

Ні, тільки після 11 класу. Після 9 класу можна вступати в коледжі Політехніки.

 

Мене цікавить спеціальність «Дизайн». Потрібно складати ЗНО з української мови та літератури, історії України та фізики, так? Скільки потрібно набрати балів для вступу на бюджет або контракт? Якщо пройти творчий конкурс, скільки балів у середньому додається?

Потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, фізики або історії України та пройти творчий конкурс. Про бали інформація буде актуальна лише під час вступу. Яким був прохідний бал на бюджетну форму навчання у 2019 році можете дізнатися на сайті Університету.

 

У мене така ситуація, що я не можу приїхати в Україну до 30 жовтня, бо живу за кордоном. Закінчив школу у 2017 році та хотів би навчатись на заочній формі. Чи може хтось подати документи замість мене або надіслати їх поштою? Бо у статті написано, що договір можна підписувати впродовж 10 днів після початку навчання.

Вступник може подавати документи дистанційно.

 

Мене цікавить навчання на англійській філології. Чи реально вступити на платне навчання зі середнім балом ЗНО?

Все залежить від балів ЗНО. Ознайомитися з прохідними балами у 2019 році можна на сайті Львівської політехніки.

 

Хотіла дізнатись всю інформацію щодо вступу на журналістику. Зараз навчаюся у 10 класі. Чи є можливість відвідин якихось підготовчих курсів? Який прохідний бал, щоб вступити на державну форму навчання і отримувати стипендію? Мій знайомий 11-класник цьогоріч щосуботи їздив на якусь підготовку. То що там вчать?

Є підготовчі курcи, які дають можливість отримати додаткові знання. Додаткових балів за курси для спеціальності «Журналістика» не передбачено.

 

Магістратура

 

Яка форма та програма фахового іспиту? Це АБВ-тест чи контрольна робота?

Тестування. Його програма розміщена на сайті.

 

Де можна дізнатися актуальні подробиці про магістерську спеціальність «Управління проєктами» та інші?

Подробиці про освітню програму другого (магістерського) рівня освіти «Управління проектами (управління бізнес-проектами)» можна дізнатись на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти (ІАПО).

Про освітню програму другого (магістерського) рівня освіти «Управління ІТ проектами» читайте на сторінці Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ).

Інформація про усі інші освітні програми Львівської політехніки розміщена на сайті Львівської політехніки та сторінках відповідних інститутів.

 

Як вступити на магістратуру, якщо є диплом за спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування»? Бажано без ЗНО та на заочну форму навчання.

При вступі у магістратуру за дипломом спеціаліста чи магістра на місця за кошти фізичних чи юридичних осіб, можна складати вступний іспит з іноземної мови за власним вибором ― подати результат ЄВІ, якщо є, або скласти вступний іспит в Університеті.

 

У 2019 році я здобув вищу освіту за державним скеруванням за спеціальністю «Лікувальна справа» у ЛМНУ ім. Данила Галицького. Цьогоріч виникла потреба здобути другу вищу освіту (у зв’язку з медичною реформою) у сфері менеджменту. Підкажіть найкращий варіант для здобуття освіти? Для прикладу: у Києві є Інститут бізнесу, що може прийняти випускників медичних вишів на 3 курс для отримання спеціальності «Медичний маркетинг».

За дипломом бакалавра можна вступити на 2 або 3 курс (залежно від академічної різниці), склавши фахове вступне випробування та ЗНО з української мови та літератури, математики або історії, а також у магістратуру, склавши фахове вступне випробування та ЄВІ з іноземної мови (ЗНО)

На 3 курс можна вступити з тієї ж чи зі спорідненої спеціальності, залежно від академічної різниці. Решта предметів потрібно доскласти.

 

Цікавить друга вища освіта (юридична), маю диплом магістра Львівської політехніки. Підкажіть, де можна дізнатись інформацію щодо вступу?

Приймальна комісія Львівської політехніки: (032) 258-25-37; (032) 258-22-65. Також необхідну інформацію можете дізнатися на сайті Університету та в дирекції інститутів.

 

Є питання щодо бланку: потрібно роздрукувати і заповнити зразок. Так? Зверху написано: «Зразок заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листа». Що означає «назва блоків, із яких бажаю скласти єдине фахове вступне випробування»? Що там вписати? Я хочу складати англійську мову. Чи потрібно вказувати поштову адресу, якщо вказано електронну пошту? Чи це все потрібно відсканувати та надіслати?

Цю заяву потрібно завантажити зі сторінки Приймальної комісії та заповнити у будь-який зручний спосіб (видрукувати і заповнити від руки, або заповнити на комп’ютері та видрукувати). При виборі блоків вступних випробувань необхідно знати, що вступники на усі спеціальності (окрім спеціальностей галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» та спеціальності 081 «Право») заповнюють лише поле, де вказано ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови) та вказують мову, з якої його складатимуть; вступники на спеціальність 081 «Право» заповнюють обидва поля, де вказано ЄВІ (єдиний вступний іспит із іноземної мови) та ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування), вказують мову та блоки, з яких їх складатимуть.

Після заповнення вступник особисто підписує анкету, сканує її (чи фотографує) та надсилає на пошту Приймальної комісії (entrance@lpnu.ua).