Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

В Інституті хімії та хімічних технологій відбулась лекція інженера-технолога Львівської пивоварні Віталія Мельника

30 вересня 2020, 12:58
Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась відкрита лекція інженера-технолога філії ПАТ «Карлсберг Україна» Львівська пивоварня Віталія Мельника.

Віталій Мельник – випускник Львівської політехніки, працює у компанії з 2008 року. Пройшов кар’єрний шлях від підсобного робітника варильного відділення до інженера-технолога цеху пивовиробництва. Повністю володіє технологією пивоваріння, удосконалює та оптимізує виробничі процеси, а також є внутрішнім тренером на виробництві. Відповідальний за технологічні процеси та системи безпеки виробництва.

Віталій Мельник розповів студентам про інноваційні технології виробництва пива, про контроль якості продукції, створення нових сортів продукції, перспективи розвитку галузі та роль Львівської пивоварні в економіці регіону. У рамках проведеної зустрічі відбувся активний діалог між спікером та студентами.

Філія ПАТ «Карлсберг Україна» Львівська пивоварня відкрита до співпраці з Університетом, щороку проводить практику для студентів Львівської політехніки та є соціально активним і відповідальним роботодавцем.

Зустріч організовано у межах проведення навчальної практики на запрошення викладачів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології ІХХТ Жанни Паращин і Наталії Моньки та за сприяння Відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки.