Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Триває реєстрація на курс із 3D-програмування та комп’ютерної графіки від AMC Bridge

14 лютого 2020, 15:45
ІКНІ Львівської політехніки

Триває реєстрація на курс із 3D-програмування та комп’ютерної графіки, який викладатимуть в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки. Програму склали фахівці AMC Bridge, взявши за основу проєкти, над якими працює компанія.

Під час курсу студенти навчаться працювати зі системою автоматизованого проєктування: створювати віртуальні сцени, програмувати графічні об’єкти, змінювати їхні параметри та розміщувати в просторі, розбиратися з математикою камери – усе з нуля, без використання бібліотек.

Після закінчення курсу всі студенти отримають сертифікат, а ті, що покажуть найкращі результати, зможуть пройти стажування в AMC Bridge.

Вже другий рік курс триває у чотирьох інших закладах вищої освіти України – в університетах Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького. Майже половина випускників програми стали працівниками компанії.

– Успіх курсу в інших містах свідчить про його ефективність. Студенти отримують перший практичний досвід, прикладні знання і орієнтир для подальшої діяльності. Багато хто з них потім вирішує приєднатися до команди AMC Bridge та показує відмінні результати у роботі, – зазначив директор дослідницького департаменту AMC Bridge Євген Ракіта.

Старт курсу у Львівській політехніці – 2 березня 2020 року. Тривалість – до 4 місяців.

Реєстрація триває до 20 лютого включно.
 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.