Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Триває опитування щодо використання українськими вченими та інноваторами електронних баз даних

15 жовтня 2020, 13:12
За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України проводить опитування на тему «Використання ресурсів електронних баз даних у науковій та інноваційній діяльності». Заповнити анкету можна до 23 жовтня 2020 року.

До участі в опитуванні насамперед запрошують працівників закладів вищої освіти та наукових установ, бібліотек, музеїв, студентів, аспірантів, представників наукових громадських організацій, реального сектора економіки, а також усіх, хто займається проведенням наукових досліджень та розробок, працює у сфері наукової, науково-технічної або інноваційної діяльності.

За результатами анкетування МОН планує вивчити питання використання міжнародних наукометричних баз даних в Україні, а також наявні додаткові потреби щодо використання повнотекстових ресурсів, баз даних патентно-ліцензійної та економічної інформації тощо. Також будуть розглянуті можливі варіанти переформатування надання доступу до баз даних за кошти бюджету.

Загалом анкета містить 22 запитання, а її заповнення потребує близько 15 хвилин.

У разі виникнення додаткових запитань щодо заповнення анкети слід звертатися до державного експерта директорату науки та інновацій МОН Андрія Петровського на електронну адресу petrovskyy@mon.gov.ua.