Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Серед випускників Хмельницького політехнічного коледжу є чимало відомих та успішних людей

8 травня 2020, 10:41
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

Педагогічний колектив Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» з приємністю спостерігає за успіхами своїх випускників – як далеких минулих літ, так і тих, що залишили стіни своєї альма-матер зовсім недавно.

Чимало колишніх студентів є людьми, добре знаними у місті та й в Україні. Прізвища Віктора Коліщака, Миколи Приступи, Віктора Коцеміра говорять самі за себе: хмельничани добре знають їх і високо оцінюють діяльність на адміністративних посадах.

Серед вихованців коледжу є ті, які змогли досягти вершин професійної майстерності за кордонами України, як, наприклад, Богдан Шубравий, котрий об’їздив весь світ, а сьогодні живе та успішно працює в ІТ-сфері в Лондоні.

Є й такі, як Степан Танасійчук, що не залишив рідного міста й створив тут успішну фірму. Знання програміста, отримані в ХПК, допомогли Степанові утвердитись як фахівцю, а ділова хватка – збудувати буквально з «нуля» результативне підприємство. Зараз фірма Stfalcon.com – це чималенький колектив працівників, об’єднаних одним прагненням – створити висококласний програмний продукт, затребуваний на ринку. Показово, що Степан, з власного досвіду, будучи впевненим у міцних фундаментальних знаннях і навичках, отриманих під час навчання у ХПК, охоче бере на роботу випускників закладу, де свого часу навчався сам.

ІТ – спеціальність, що не має кордонів. Успішний випускник Хмельницького політехнічного коледжу Ігор Мельник, проживаючи у Львові, працює провідним розробником в компанії «ELEKS Software», послугами якої користується більше як 200 компаній-замовників у всьому світі. Завдяки успіху власного блогу, де Ігор ділиться своїми хоббі – проєктами з радіолектроніки, розробки компонентів для розумного будинку, автоматизації опалення, освітлення, сигналізації, – швидко зростає попит на його цікаві розробки. Найбільше замовлень з Нідерландів, Великобританії, Німеччини, Австрії, Італії.

Випускники коледжу є успішними у різноманітних, навіть найбільш несподіваних для технарів, сферах. Хмельничани добре знають і поважають колишнього журналіста, пізніше генерального директора телеканалу ДП «ДТА» 33, а сьогодні депутата міської ради Ігоря Мельничука. Незважаючи на зайнятість, Ігор Олегович, щороку, знаходить час, щоб відвідати коледж і поділитись власним успішним досвідом самореалізації з сьогоднішніми студентами.

Ще одна наша випускниця добре відома в мистецьких та просвітницьких колах обласного центру, бо вже багато років очолює централізовану бібліотечну систему міста. Заклад, яким керує Тамара Козицька, спростовує думку, що книгозбірні відживають своє, а їм на заміну йде всюдисущий та всезнаючий інтернет. Саме завдяки тому, що пані директорка здобула в ХПК технічну освіту, в часи, коли розпочалась комп’ютеризація подібних закладів, вона, як ніхто, розуміючи важливість і всі переваги та перспективи цифрової ери, впевнено очолила і провела цей процес у бібліотечній сфері міста.