Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада (додаткові бали при вступі): реєстрація

 

Проєкти на базі відкритих даних позмагаються за призовий фонд 3,5 мільйона гривень

27 лютого 2020, 11:19
За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України

За підтримки Міністерства цифрової трансформації України стартував четвертий набір Open Data Challenge – найбільшого національного конкурсу у сфері відкритих даних, що покликаний популяризувати розроблення сервісів і продуктів, які сприятимуть боротьбі з корупцією та мають значне суспільне значення і бізнес-потенціал. До участі запрошують розробників, підприємців, громадських активістів та інші прихильників відкритих даних, що мають ідею, прототип чи готове рішення для вирішення проблем у будь-якій сфері: будівництва, агросектору, інфраструктури, юриспруденції, захисту довкілля, бізнесу тощо. Конкурс триває в межах проєкту міжнародної технічної допомоги USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Призовий фонд – 3,5 мільйона гривень.

– Мета українського Уряду – зробити так, щоб Україна увійшла в ТОП-3 країн у сфері відкритих даних у світі. У боротьбі з корупцією та прийнятті обґрунтованих рішень, у вирішенні нагальних суспільних питань – відкриття даних надзвичайно цінні. За кілька днів ми розпочинаємо роботу над четвертою редакцією Постанови 835 з метою розширення переліку обов’язкових до публікації наборів даних та визначення списку найпріоритетніших для суспільства сфер, де мають відкривати дані, – коментує Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. – Окрім того, ми розуміємо необхідність використання цих даних суспільством, саме тому підтримка конкурсу Open Data Challenge для нас є вкрай важливою.

Дізнатися більше про умови участі та особливості четвертого циклу конкурсу можна на сайті конкурсу. Приймання заявок – до 25 березня 2020 року.

Open Data Challenge – це міжнародний формат конкурсу для проєктів на основі відкритих даних, створений Open Data Institute, провідною міжнародною інституцією, що займається пропагуванням відкритих даних у світі.