Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Проєктний офіс Львівської політехніки інформує про конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі»

25 вересня 2020, 15:11
Проєктний офіс Львівської політехніки

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує про конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі» від Міжнародного фонду «Відродження». Цей конкурс спрямований на підтримку громадянського суспільства у реагуванні на виклики деградації довкілля та зміни клімату, сприяння формуванню відповідальної національної екологічної та кліматичної політик з урахуванням пріоритетів Європейського зеленого курсу.

Мета конкурсу: посилення ролі, голосу та спроможності громадянського суспільства у сприянні узгодженню екологічної, економічної та інших галузевих політик України з Європейським зеленим курсом.

Вимоги до проєктних пропозицій:

  • завдання та очікувані результати проєкту повинні відповідати пріоритетам конкурсу;
  • зміст проєктної пропозиції має містити стислий попередній аналіз проблеми, що засвідчує обізнаність апліканта з тематикою проєкту, позиціями органів влади та груп інтересів, актуальним станом дискусії в Україні та ЄС;
  • максимальний термін реалізації проєкту – 12 місяців, планований термін початку реалізації проєктів – грудень 2020 року / січень 2021 року.

Останній термін подання заявок – 22 жовтня 2020 року. Розмір гранту – 100–900 тисяч гривень. Загальний бюджет конкурсу – 3,3 мільйона гривень.