Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Політехніки взяли участь у зустрічі за проєктом Erasmus+ DocHub у Дніпровському національному університеті

11 лютого 2020, 14:35
Кафедра ММП Львівської політехніки

Завідувачка відділу докторантури та аспірантури Олена Мукан і докторантка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Вікторія Харчук з Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» побували у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Там представниці Університету взяли участь у сесії спільного викладання та регіональній конференції у рамках проєкту з розвитку потенціалу вищої Erasmus + «Structuring Cooperation in Doctoral Research, Transferable Skills Training, and Academic Writing instruction in Ukraine’s regions» DocHub.

Зокрема, Олена Мукан презентувала досвід Львівської політехніки щодо підготовки до акредитації phd-програм та взяла активну участь в обговоренні питання підвищення якості викладання на таких програмах.

Сесія спільного викладання була присвячена розвитку універсальних навичок аспірантів. Докторантка кафедри ММП Вікторія Харчук презентувала лекцію для аспірантів з дисципліни «Career management» за темою «Сareer exploration report», а також поділилась результатами пілотування зазначеного курсу у Львівській політехніці.