Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Підписано новий український «Пакт заради молоді 2025», покликаний сприяти успішному майбутньому молоді

24 вересня 2020, 15:23
За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

Новий український «Пакт заради молоді-2025» сприятиме успішному майбутньому молоді, а враховуючи те, що молодь є найбільшою рушійною силою кожної держави, – успішному майбутньому України. На цьому наголосив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет під час церемонії підписання Пакту 23 вересня 2020 року.

– Для Міністерства освіти і науки України «Пакт заради молоді-2020» був яскравим та цікавим прикладом реалізації стратегічної мети подолання розриву між освітянською наповненістю програми та вимогами роботодавців. Якщо брати в розрахунок, що 200–250 тисяч молоді щорічно отримують вищу освіту, то за ініціативою Пакту та 150 роботодавців було працевлаштовано майже 45 тисяч – це 25% від випуску, – прокоментував Сергій Шкарлет.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подякував роботодавцям за ініціативу, яка дає можливість молоді отримувати менторство, вчитися та готуватися до майбутньої професійної кар’єри.

– В Україні 30% населення – це молоді люди, це потенціал нашої держави. Підприємства-учасники Пакту взяли на себе зобов’язання надати їм практичних навичок, до того як вони розпочнуть свій кар’єрний шлях. Це розширює горизонти, таланти та можливості для молоді, – зазначив Прем’єр-міністр.

У підписанні нового Пакту також взяли участь Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль та представники компаній-роботодавців.