Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

Перший сезон програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці завершено, наступний крок – реалізація проєктів-переможців

30 липня 2020, 09:09
Освітньо-стипендіальна програма CIG R&D LAB

Як уже повідомляли, нещодавно відбувся фінальний онлайн-пітч освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB, яку проводить інвестиційна компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG) спільно з Національним університетом «Львівська політехніка».

Гранти на розвиток отримають одразу два проєкти-переможці:

  • Smart cutting board – багатофункціональна «розумна» кухонна дошка (400 000 гривень);
  • Drinmix – робот-бармен (100 000 гривень).

Серед інших команд від Університету були такі проєкти:

  • Wi-Hi (Wireless-Hive) – «розумна» пасіка;
  • Childify – додаток для залучення дітей до домашніх справ.

Це – перший сезон у CIG R&D LAB для Львівської політехніки: Університет долучився до програми у минулому році, підписавши меморандум про співпрацю з Chernovetskyi Investment Group. У фіналі змагалися чотири команди, відібрані за результатами пітчів у жовтні минулого року. Всього на програму було подано 12 проєктів. Упродовж десяти місяців команди працювали, отримуючи фінансову та менторську підтримку від CIG та запрошеного експерта Вадима Роговського.

Про подальші плани та розвиток проєктів організатори запитали у самих команд-переможців.

«Ми віримо в те, що робот-бармен скоро стане звичайним явищем, що відвідувачі закладів будуть бачити в ньому професіонала і приємного співрозмовника. Грант від CIG дав нове дихання нашому проєкту. Наступний крок – реалізація бізнес-складової розробки», – ділиться команда Drinmix.

«Багато людей сприймають процес приготування їжі як рутину, і ми впевнені, що це неправильний підхід. За допомогою гранту від CIG ми створимо продукт, який змінить уявлення про приготування їжі вдома», – розповідають у команді Smart cutting board.

Проректор Національного університету «Львівська політехніка» Іван Демидов зазначив:

– У нинішні часи складно переоцінити підтримку CIG. Ми вдячні Фонду, який своїми ініціативами сприяє розвитку науково-технічного та технологічного потенціалу нашого університету, а також підприємницьких навичок у студентів. За перший рік співпраці ми побачили прогрес учасників програми і сподіваємося на подальшу плідну роботу.

CIG R&D LAB – це освітньо-стипендіальна програма Chernovetskyi Investment Group, метою якої є мотивувати студентів, аспірантів, молодих учених закладів вищої освіти до проведення розробок, отримання навичок комерціалізації ідей, напрацювання механізмів реалізації інноваційних проєктів.