Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

На Львівщині за підтримки Університету стартував Осінній будівельний форум 2020

8 жовтня 2020, 11:37
За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації

7 жовтня в області стартував традиційний щорічний Осінній будівельний форум 2020. Це, передусім, виставка інновацій у сфері проєктування, будівництва та ремонту. Виставка охоплюватиме тематичні експозиції «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах.», «Опалення» та «Альтернативна енергетика», а також репрезентуватиме сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію 50 виробничих та торгових фірм на загальній виставковій площі 1800 кв. м.

Організатор форуму у Львові – Акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО». Форум проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, захід підтримують також Будівельна Палата України, Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Національний університет «Львівська політехніка», Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради та низка інших профільних організацій та об’єднань.

Географія учасників охоплює 12 областей України, які запропонують широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, нові рішення щодо утеплення оселі, продемонструють досягнення альтернативної енергетики та низки інших будівельних рішень.

Найбільш знакова подія – це науково-практична конференція «Інтегрована стратегія просторового розвитку території вздовж державного кордону України та Польщі». Окрім експозиційної частини, заплановано проведення низки заходів: конференції, обговорення, семінари та майстер-класи.