Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Крок до мережі «розумних доріг»: підписано Меморандум про співпрацю у сфері доступу до інтернету на автошляхах

19 червня 2020, 16:26
За матеріалами сайту Міністерства інфраструктури України

19 червня 2020 року Міністерство інфраструктури України, Міністерство цифрової трансформації України, Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації та українські інтернет-асоціації підписали Меморандум про співпрацю у сфері розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет на об’єктах транспортної інфраструктури.

– Впровадження мережі «розумних доріг» – це майбутнє транспортної галузі. І перше, що необхідно для реалізації цього завдання – це, звичайно, якісний зв’язок, який буде проходити вздовж автомобільних доріг загального користування державного значення. Тому ми хочемо, щоб під час капітального ремонту цих автошляхів однією з вимог до замовника була розбудова необхідної інфраструктури для проведення кабельної лінії електрозв’язку, щоб був широкосмуговий доступ до інтернету. Це дозволить впроваджувати інтелектуальні транспортні системи, які дуже важливі для підвищення безпеки на транспорті та запобігання можливих ДТП, моніторингу руху та ефективного управління транспортними потоками, – зазначив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Відповідно до Меморандуму, всі його сторони здійснюватимуть співпрацю за напрямом впровадження інтелектуальних транспортних систем та їх влаштування на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Зокрема, під час здійснення закупівель робіт з капітального ремонту цих автошляхів Укравтодор забезпечуватиме включення до вимог замовника положень, спрямованих на розвиток широкосмугового доступу до інтернету, а також розбудови інфраструктури, необхідної для проведення кабельної лінії електрозв’язку.