Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Конкурс есеїв «Пандемія і стиль життя: виклики, загрози та нові можливості» ― продовжено

22 травня 2020, 18:22
Кафедра соціології та соціальної роботи ІГСН

Шановні студенти!

Запрошуємо до участі в конкурсі есеїв «Пандемія і стиль життя: виклики, загрози та нові можливості».

Конкурсна робота не має бути художнім твором, тож не потребує навичок літературного письменства. Найважливіше ― Ваші думки про те, як переживаєте час карантину через епідемію COVID-19, наскільки це змінило Ваше життя і життя Ваших друзів, його сприйняття та систему цінностей. До своїх робіт можете додавати фото і відеофайли.

Ваші думки допоможуть напрацювати заходи з кризового менеджменту в Університеті, а також покращити можливості для навчання та проведення вільного часу.

Роботи надсилайте до 3 червня 2020 р. за адресою: contest_2020@lpnu.ua , зазначивши тему листа ― «Конкурс есеїв 2020». Окрім цього обов’язково заповніть онлайн заявку https://forms.gle/fs3VF325e3rMrhTD7.

Кожен учасник отримає унікальний номер, яким у файлі есею замінять прізвище та ініціали учасника. Задля максимальної об’єктивності оцінювання, члени журі матимуть доступ лише до номерів і не зможуть ідентифікувати автора.

Результати конкурсу оголосять 12 червня 2020 року. Зверніть увагу: конкурс відбудеться, якщо в ньому візьмуть участь не менше 50 студентів.

Переможці отримають цінні призи: І місце ― путівку на відпочинок на одній зі студентських баз Політехніки, а ІІ і ІІІ місце ― місячну стипендію.

Організатори конкурсу ― кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

Деталі про вимоги до есеїв та критерії оцінювання, а також рекомендації читайте у прикріплених додатках.

Приєднані файлиРозмір
umovy_konkursu_eseyiv.pdf51.27 KB
kryteriyi_ocinyuvannya_eseyiv.pdf49.37 KB