Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Кафедра політології та міжнародних відносин розширює співпрацю з Бялостоцьким університетом (Польща)

3 січня 2020, 14:02
Кафедра ПМВ Львівської політехніки

У межах співпраці з Бялостоцьким університетом (Польща) троє викладачів кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» пройшли наукове стажування.

Зокрема, впродовж двох місяців у рамках Нагороди імені Івана Виговського асистент кафедри політології та міжнародних відносин Мар’ян Лопата перебував на науковому стажуванні в Інституті історії та політології Бялостоцького університету. За результатами стажування опубліковано наукові статті.

Також стажувалися доцент кафедри ПМВ Р.Я. Пасічний та асистент О.О. Цебенко.

У рамках співпраці заплановано візит викладачів Бялостоцького університету на кафедру політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.