Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини ІГСН започатковує ініціативу «Культура дає імунітет»

19 березня 2020, 16:27
Кафедра ІМКС Львівської політехніки

Сьогодні усі ми потребуємо підтримки й позитиву. А що може бути кращим джерелом, ніж культура в усьому її багатстві та різноманітті? Упродовж віків культура допомагала людям в скрутні моменти та надихала. Віримо, що вона не втратила цих здатностей і сьогодні.

Тому кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини Львівської політехніки започатковує ініціативу «Культура дає імунітет». Наша мета – за допомогою культурної спадщини України і всього світу подарувати позитивні емоції та віртуально здолати створені страхом кордони. Для участі в ініціативі необхідно:

  • у соціальних мережах поділитися спогадами або враженнями про пам’ятну культурну подію, туристичну мандрівку, прочитану книгу чи відвідини музеїв (додавання фото й відео з власних архівів заохочується);
  • створити stories чи відеоролики про культурні пам’ятки – візитівку свого населеного пункту;
  • запропонувати цікаву культурну мандрівку, використовуючи онлайн-ресурси тощо;
  • ділитись мемами про культуру.

Створений контент розміщуйте на сторінках кафедри ІМКС у мережах Facebook та Instagram. Авторами дописів можуть бути всі охочі без вікових обмежень.

Авторів і авторок найцікавіших дописів очікують приємні та корисні подарунки. Ініціатива триватиме до 1 травня 2020 року. Оголошення переможців – 5 травня на сторінках кафедри у соцмережах.