Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

Фахівці Львівської політехніки взяли участь в обговоренні концепції експозиції «Російсько-українська війна»

28 липня 2020, 11:38
За матеріалами сайту АрміяInform

В Будинку офіцерів у Львові відбулася презентація проєкту й обговорення концепції експозиції «Російсько-українська війна», що невдовзі з’явиться у львівському військовому осередку культури.

Мета проєкту – документальне підтвердження нашої сучасної військової історії, відтворення реального духу й атмосфери подій на Сході України. Майбутня експозиція покликана якнайтісніше контактувати зі свідомістю відвідувачів, пробуджувати у людей, які ніколи не чули й не бачили війни, усвідомлення героїчних подій, що сталися під час оборони української землі, відчуття гордості за нашу армію та розуміння того, як усе було насправді.

Під час жвавої дискусії ветеранів АТО/ООС, фахівців Львівського історичного музею, Львівської картинної галереї імені Героя України Бориса Возницького, Національного університету «Львівська політехніка» та гостей заходу визначено концепцію емоційного впливу на глядача, розуміння того, якими зусиллями й жертовністю збережено цілісність нашої держави.

Підсумком презентації став виступ очільника Будинку офіцерів полковника Віталія Провозіна, який запевнив присутніх, що важливий культурний історичний осередок у серці древнього Львова, попри труднощі й обставини сьогодення, буде створений.