Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

До Політехніки завітали керівники Асоціації підприємств промислової автоматизації України та НКП «Горизонт 2020»

21 лютого 2020, 16:28
Іван Демидов, проректор Львівської політехніки

20 лютого 2020 року до нас завітали керівники Асоціації підприємств промислової автоматизації України п. Олександр Юрчак та Національного контактного пункту програми «Горизонт 2020» п. Іван Кульчицький.

Обговорили поточний стан впровадження концепції Industrie 4.0 в Україні як провідного світового тренду розвитку сучасної, «розумної» промисловості, цифровізації бізнес- та виробничих процесів. Домовились про інтенсифікацію координаційної діяльності з перспективою проведення подальших зустрічей, зокрема за участю Tech StartUp School Львівської політехніки та її керівника п. Назара Подольчака.

Взаємодія ЗВО та бізнесу в регіоні є одним із найголовніших драйверів розвитку екосистеми інновацій та економічного зростання за рахунок комерціалізації відповідних технологій, їх впровадження на виробництві. Національний університет «Львівська політехніка» готовий до співпраці з представниками бізнесу у цій сфері.