Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

40 українців виграли стипендії програми ЄС Еразмус+ для навчання в магістратурі університетів Європи

7 липня 2020, 12:16
За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

40 українців разом з 2 452 стипендіатами з усього світу розпочнуть навчання на спільних магістерських програмах «Еразмус Мундус» в університетах Європи за фінансової підтримки Програми Європейського Союзу Еразмус+. 2 452 переможці конкурсу стипендій 2020 р. представляють 142 різні країни з 6 континентів світу.

Студенти навчатимуться на спільних магістерських програмах «Еразмус Мундус» (Erasmus Mundus Joint Degrees) з серпня-вересня цього року у відомих університетах Швеції, Естонії, Фінляндії, Італії, Іспанії, Ірландії, Нідерландів, Франції, Бельгії, Сполученого Королівства, Португалії, Австрії, Німеччини.

Цього року українські студенти обрали такі тематики магістерських програм:

  • урбанізація, глобалізація та гендерні дослідження;
  • наномедицина та соціальне здоров’я;
  • туризм, культура, медіа та мистецтво;
  • інженерія та ІТ;
  • економіка та підприємництво;
  • кліматичні зміни.

Загалом 248 українських студентів навчаються або навчались на спільних магістерських програмах «Еразмус Мундус» з 2014 року – 234 магістра та 14 аспірантів. Окрім освітньої місії, вони виконують роль «амбасадорів», які популяризують і підтримують Україну в Європі, а по поверненню – сприятимуть розвитку та впровадженню реформ у своїй державі.

Довідково

«Еразмус+» – це Програма Європейського Союзу на період 2014–2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту.

Спільні магістерські програми «Еразмус Мундус» – це унікальні магістерські програми, що розроблені партнерством університетів мінімум з двох країн Європи, які надають стипендії кандидатам з усього світу та покривають витрати на навчання, трансфери, візу, страхування, та щомісячну стипендію в 1 000 євро. Окрім основних освітніх програм, студенти мають можливість відвідувати мовні й інші курси, а також дізнатись більше про країни Європи, нові традиції та культури разом з одногрупниками з усього світу.

За додатковою інформацією звертатися до Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС).