Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

13 липня відбудеться відкриття ХІІІ Міжнародної літньої школи україністики «Крок до України» в режимі онлайн

10 липня 2020, 10:32
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою

Вперше Літня школа україністики «Крок до України» – онлайн! 12 попередніх шкіл Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою відбулися у Львові в очному форматі, а 13-а (13–26 липня 2020 року) буде у віртуальному. Кроки до України, які зроблять слухачі школи, стануть ще швидшими, інтерактивнішими, інноваційнішими – в один клік.

Хто є учасниками школи? Слухачі з Аргентини, Бразилії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Росії та Румунії. Учасники школи – люди різних професій та зацікавлень:

  • фотографиня, кінорежисер, археолог, викладач, перекладач, студент;
  • ті, хто захоплюється математикою, психологією, туризмом, кулінарією, політикою, важкою музикою;
  • ті, для кого українська – мова коханої людини, мова матері чи дідуся;
  • ті, хто мріє стати перекладачем з української, викладачем мови, жити і працювати в Україні;
  • ті, хто відкриє для себе Україну вперше, чи – заново.

Що в програмі школи? Два тижні інтенсиву з української мови як іноземної, розмовної практики з носіями мови, дискусійних клубів за участю відомих особистостей, знайомства з українською культурою – від фольклору до сучасного мистецтва.

Коли стартуємо? 13 липня о 15:20 відкриваємо школу. Знайомимося між собою та відповідаємо на всі запитання. На відкриття ми запросили слухачів та викладачів школи, представників посольств, громадських діаспорних організацій, ЗМІ.

Як долучитися?

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 0687033502 (Оля Руснак) та на е-mail steptoukraine@gmail.com.
 

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) – інституція, заснована у 1992 році. МІОК покликаний для розбудови і зміцнення співпраці між Україною та її діаспорою у сфері освіти, культури та поширення знань про світове українство у різних середовищах нашої країни. Партнерами МІОКу є Світовий Конґрес Українців (СКУ), Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО), а також численні українські громади за кордоном.