Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Збірна команда Університету зі спортивної аеробіки – абсолютний чемпіон Універсіади Львівщини 2019

20 травня 2019, 09:03
Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»

Так, уперше в історії змагань збірна Львівської політехніки виборола перше місце в усіх категоріях на Універсіаді Львівщини зі спортивної аеробіки. Загалом студенти декількох вишів Львова продемонстрували пластику, красу та гармонію виконання вправ у восьми категоріях.

Ще напередодні Універсіади збірна команда Політехніки під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання, судді національної категорії, майстра спорту Марти Мельничук представляла Львівську область на Студентських іграх України в Києві. Там нашим спортсменам удалося вибороти бронзу у двох категоріях: індивідуальні виступи (Олеся Андріївська) та трійки (Віола Лазаренко, Ілона Супряга й Олеся Андріївська). Універсіада Львівщини стала для політехніків нагодою знову проявити свої спортивні здібності.

В індивідуальних жіночих та чоловічих виступах, аероденсі, тріо, змішаних парах та групах за звання найкращих змагалися Мирослава Потокій, Віола Лазаренко, Ангеліна Кузів (ІКНІ), Юлія Сенишин (ІКТА), Софія Кузьо (ІАРХ), Ілона Супряга (ІЕСК), Олеся Андріївська (ІМФН), Юрій Когут (ІГДГ) та Наталія Козак (ІНПП). У кожному виступі, який спортсмени демонстрували під обрану музику, були стрибкові та силові елементи, акробатика та різні хореографічні цікавинки. Сучасного ритму у стилі фанк та степ задали Вікторія Боярищева (ІБІД), Анастасія Крихта (ІХХТ), Руслана Пономаренко (ІНЕМ), Анна Бондар (ІКТА), Катерина Тимощук (ІАПО), Уляна Шибунька (ІНЕМ) та Вікторія Пасічник (ІАРХ).

Про причини такого злету розмірковує учасник і наразі єдиний хлопець команди Юрій Когут:

– Цього разу ми готувалися до змагань як зазвичай, але інтенсивніше – по три години тричі на тиждень. Також відбувалася підготовка до змагань у Києві – чемпіонату України зі спортивної аеробіки, але так сталося, що частина команди за два дні до Універсіади взяла участь у Студентських іграх. Під час кожного тренування кожен із нас старався викладатися на повну. На самих змаганнях зіткнулися з різними непорозуміннями – дискусіями між журі, чи правильно виконано той чи той елемент. Найсильнішим нашим суперником була збірна команда Української академії друкарства. У ній було декілька сильних хлопців, та нам удалося перемогти і їх, і дівчат, і збірну загалом.

– А хто у вашій команді був найсильніший і чим ваша команда вирізнялася серед інших?

– Кожен – це ланка, яка мусить бути сильною, як й інші, бо інакше перемоги нам би не бачити. Тому всі були в добрій спортивній формі й діяли синхронно. Велику роль відіграло й те, що в нас був хоча б один хлопець. Наша ж особливість – досвід поїздок на всеукраїнські змагання: приїхавши додому, викладаєшся ще більше, ніж на них. Щоразу коли виходиш на майданчик, то хвилюєшся, але вже на середині вправи розумієш, що мусиш її показати якнайліпше. Впливає й емоційна підтримка команди.

– На цих змаганнях ви були з іншими командами на рівні чи одразу почувалися фаворитом?

– Ще під час виконання сольних номерів побачили, що між нами й іншими студентами-спортсменами – великий розрив. Тому ми відразу були впевнені у швидкій перемозі.

– Які змагання у команди попереду?

– Наразі триває підготовка до показових виступів Кубка ректора Львівської політехніки, який відбудеться у спортивному комплексі університету наприкінці травня.