Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Запрошення стати членом Google групи "Гранти для розвитку науки, інноваційного бізнесу та смарт організацій"

3 березня 2019, 15:54
Іван Кульчицький

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас  приєднатись до   Google групи "Гранти для розвитку науки, інноваційного бізнесу та смарт організацій" за посланням:  https://groups.google.com/d/forum/innoaei  і там вибрати опцію "Приєднатись до групи"

У розсилці цієї групи ми будемо поширювати корисну інформаційну-довідкову інформацію, поради щодо підготовки проектів та пропозиції партнерства і підготовки спільних проектів, в т.ч. і проектів для залучення інвестицій.

Основна тематики групи - конкурси програми Горизонт 2020, інших програм ЄС та міжнародних і українських донорів, які направлені на підтримку розвитку науки, бізнесу, ГО, громад.

У кожному повідомленні з даної групи будуть використовуватись  «H2020, Event, SME, AEI, NCP, Industry, Innovation, Конкурс, Support, Offer, Need» 

Якщо ж Ви не маєте Google аккаунта, то тоді прошу вислати ваш мейл Кульчицькому І.І.  на ncpict@lpnu.ua і ми включимо Вас вручну у базу розсилки. 

Наші останні інформації Ви можете знайти на сторінці ГО АЄІ  http://aei.org.ua/news_ua/  а також у Facebook  yа  http://www.facebook.com/InnoEU.UA  

та на сайті Національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямком ІКТ http://lp.edu.ua/ncpict   

Будемо раді, якщо вважатимете інформацію з нашої групи корисною для Вас та ваших колег, яких просимо поінформувати про новий сервіс.

У нашій розсилці ми будемо також оперативно інформувати про зміни, які відбуваються у науковій та інноваційній сфері України, та в інструментах підтримки МСП та інноваційного розвитку територій

Ваша підписка на дану Google групу дозволить Вам отримувати актуальну інформацію на вашу персональну електронну скриньку, а також Ви можете у Веб-браузері  переглянути історію повідомлень, що особливо важливо для пошуку навчальних та інформаційних матеріалів.