Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

З нагоди Всесвітнього дня туризму доцентку Інституту архітектури відзначено подякою Львівської міської ради

27 вересня 2019, 11:43
За матеріалами сайту Львівської міської ради

26 вересня Львів відзначив Всесвітній день туризму. В Оперному театрі відбулись урочисті заходи, під час яких відзначили працівників цієї галузі.

– Сьогодні 10% всіх грошей світу знаходиться в цій галузі, тому для Львова туризм – це частина економіки. Завдяки вам нам вдалося створити перше в Україні конвеншн-бюро, через яке туризм розглядається не тільки крізь пам’ятки архітектури, гарну каву чи пиво, але й через міжнародні конференції. Завдяки вам туристичних продуктів у нас є дуже багато. Ви працюєте над тим, щоб перетворювати туризм з економіки у щось більше, щось таке, що об’єднає всю країну, – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Відтак, за сприяння у поліпшенні іміджу Львова як центру культури і туризму та з нагоди Всесвітнього дня туризму подякою Львівської міської ради відзначено, зокрема, Казанцеву Тетяну Євгенівну – кандидатку архітектури, доцентку кафедри дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка», засновницю «Школи архітектури Львова», екскурсоводку – за дослідження і популяризацію архітектурної спадщини Львова.