Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

В ІКТА у рамках програми Фонду цивільних досліджень та розвитку США приймали американську делегацію

9 жовтня 2019, 11:28
ІКТА Львівської політехніки

На кафедрах безпеки інформаційних технологій та захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки у рамках програми Фонду цивільних досліджень та розвитку США приймали американську делегацію. У її складі було чотири особи: Джоел Расмус, виконавчий директор Центру навчання та досліджень забезпечення інформаційної безпеки Університету Пердью (м. Лафайєтт, штат Індіана), Девід Еберт і Ніколь Хендз, професори Університету Пердью, і Даглас Уайт, старший менеджер програм з кібербезпеки Фонду цивільних досліджень та розвитку США (м. Арлінґтон, штат Вірджинія).

Основна мета їхнього візиту – допомога в розробці та вдосконаленню матеріалів курсу «ІТ-аудит кібербезпеки». Модератором на зустрічах і семінарах із викладачами та студентами Львівської політехніки була професор Ніколь Хендз.

Гості також прочитали кілька лекцій для викладачів та студентів Львівської політехніки. Окрім цього, проведено переговори й досягнуто домовленості про наукову співпрацю та академічну мобільність студентів і викладачів між Львівською політехнікою та Університетом Пердью.

Докладніше – у звіті про прийом делегації