Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

У Львівській політехніці відбувається Міжнародний студентський семінар з проблем моніторингу довкілля

25 вересня 2019, 14:18
Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки

У Львівській політехніці відбувається Міжнародний студентський семінар «Моніторинг довкілля засобами дистанційного зондування, фотограмметрії та геоінформатики». Його учасники – магістри й аспіранти Інституту геодезії, Інституту сталого розвитку, а також Природничого університету Любліна (Польща). На семінарі можна почути дванадцятьох польських доповідачів і чотирьох українських. Тематика їхніх досліджень стосується інженерії довкілля, екології, геодезії, дистанційного зондування, фотограмметрії, геоінформатики.

На відкритті заходу виступили професори Інституту геодезії – його очільник Володимир Глотов та Олександр Дорожинський, а також ад’юнкт Природничого університету Любліна Анжей Мазур.

– Львівська політехніка вже кілька років розвиває співпрацю з Природничим університетом Любліна. Наші викладачі побували на стажуванні у Любліні, а польські – у нас. 2017 року ми провели спільну конференцію у Східниці (Львівщина), на яку прибула велика група науковців із Любліна. А нещодавно, 17–20 вересня, у Любліні відбулася досить потужна конференція. На ній було 12 країн-учасниць, виступило 140 доповідачів, – розповідає координатор співпраці двох університетів від Львівської політехніки Олександр Дорожинський.

Очікування від сьогоднішнього заходу – обмін науковими дослідженнями, розвиток і поглиблення подальшої співпраці.