Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Студенти запитують ректора: які проблеми Університету хвилюють сьогодні львівських політехніків

18 липня 2019, 09:05
Анастасія Степаняк (Мозгова), тижневик «Аудиторія»

Марта Гладій, студентка другого курсу Інституту економіки і менеджменту:
«Покращення життя студентів – актуальне?»

Мені цікаво, що ректор міг би зробити, щоб наше студентське життя покращало… Чи має він ідеї щодо його вдосконалення? Вважаю, було б добре, якби зросла кількість спільних заходів, які зблизили б студентство, скажімо, виїздів на природу.

Тарас Чура, студент третього курсу Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології:
«Яким буде початок?»

Новообраному ректорові потрібно ставити нагальні питання, наприклад: яким буде перший крок на цій посаді? У передвиборчій програмі ми бачили багато завдань. Зараз цікаво, з чого саме він розпочне. На мою думку, передусім потрібне оновлення викладацького складу, а саме – зниження його середнього віку.

Анастасія Пиш’єва, студентка другого курсу Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій:
«Велопаркінгу – бути?»

На зустрічі перед виборами ректорові поставили питання про доцільність велопарковок, тоді він відповів, що замислиться про це. Тому перше, що мене цікавить – чи вважає він цю тему перспективною? Якщо так – як планує розв’язувати це питання? Добре, якби у Політехніці існували свої безоплатні велопарковки та прокат велосипедів. Студенти часто мають проблему з добиранням: наприклад, є пара на Князя Романа, потім – фізичне виховання, а після того – у п’ятому корпусі. То чому не організувати невелику власну систему велопаркінгу і прокату, тим паче, що для університету це копійчана справа, а для студентів – здоровий спосіб життя?

Діана Мірзоєва, студентка четвертого курсу Інституту економіки і менеджменту:
«Молоді науковці хочуть публікуватися»

Я – міжнародна економістка, тож у майбутньому планую формувати теоретичні засади економічної політики країн, що розвиваються. Тому для мене та багатьох студентів інших напрямів важливо представляти результати своїх наукових пошуків на міжнародному рівні, що наразі неможливо у багатьох виданнях, які входять до наукометричних баз. У більшості журналів студентів навіть у співавторстві з науковими керівниками не допускають до опублікування своїх напрацювань. Тож мене цікавить, чи ініціюватимуть створення таких можливостей для студентів через конференції на кшталт Litteris et Atribus, або розширення співпраці з виданнями та університетами у цьому напрямі?