Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Студенти-політехніки вчергове стали переможцями і призерами Всеукраїнського конкурсу та олімпіади

17 квітня 2019, 14:27
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

Студенти-автомобілебудівники – переможці і призери

Четвертокурсники кафедри автомобілебудування ІІМТ Михайло Шевців та Віталій Хома взяли участь у двох конкурсах студентських наукових робіт та олімпіаді. І всюди здобули успіхи.

Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань і спеціальностей з галузі «Військові науки» відбулася в Академії сухопутних військ. Студенти підготували спільну роботу про створення розвідувального робота, що допомагатиме під час бойових дій розпізнавати місцевість, та вибороли друге місце. Над створенням робота, а саме – удосконаленням конструкції, вони працюють під керуванням доцента кафедри Романа Зінька. Також студенти розробили їздовий цикл для дослідження робота, який випробовують на полігоні. Хлопці зізнаються, що як машинобудівникам їм цікаво працювати у цьому напрямі допомагати державі саме у час, коли на сході України триває війна. На їхню думку, їм було важливо долучитися до конкурсу, що відбувся у навчальному закладі військового профілю, аби їхні фахівці оцінили це. Вони познайомилися з багатьма зацікавленими з Академії, які працюють над квадрокоптерами. Виникла ідея працювати спільно. У планах Романа Зінька – створити студентське бюро, зацікавлене на замовлення фірм виконувати конструкторські роботи.

Віталій Хома також побував на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського. Під керуванням асистента Миколи Боднара підготував презентацію про моделювання руху міського автобуса в їздовому циклі. І виборов перше місце. А за декілька днів у Хмельницькому університеті відбувся Всеукраїнський конкурс з проектування у конструкторському середовищі SolidWorks. На ньому Віталій виборов друге місце. Студент підготувався на цей конкурс під науковим керуванням доцента Романа Зінька.
 

10–11 квітня 2019 року на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»

Наукова робота студенток Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» Ольги Зінько та Софії Булацик на тему «Дослідження можливостей підвищення рівня конкурентоспроможності ПАТ «Львівський холодокомбінат»» була відібрана конкурсною комісією та на високому рівні захищена на підсумковій науково-практичній конференції. У фінальному етапі серед 38 кращих робіт, що потрапили до другого туру, представниці Університету вибороли призове місце й одержали диплом ІІІ ступеня.

Науковий керівник – доцент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Надія Яворська.

Сайт Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки
 

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада за напрямом «Соціальна робота».

Студентка кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Беднарська посіла призове ІІІ місце. Науковий керівник призера – доцент кафедри Лілія Клос.

Сторінка кафедри соціології та соціальної роботи у соцмережі Фейсбук
 

Ростислав Сапелюк, студент Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки, взяв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», який відбувся в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу.

За результатами захисту проекту на підсумковій науково-технічній конференції представник Львівської політехніки посів друге місце й одержав диплом ІІ ступеня у номінації «Енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості».

Керівник роботи – професор кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Федір Матіко.

Сайт кафедри АВКТ на Порталі Львівської політехніки