Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Студенти ІІІ курсу кафедри туризму переглянули й оцінили постановки у Львівському театрі опери і балету

18 листопада 2019, 13:12
Кафедра туризму Львівської політехніки

У процесі вивчення та глибокого засвоєння дуже специфічного курсу «Організація туризму (Організація анімаційної діяльності)» студенти третього курсу кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» разом з викладачем О.В. Недзвецькою уже не вперше переглядають сценічні постановки кращих театрів міста, зокрема Львівського національного академічного театру опери і балету. У цьому році студентська молодь мала змогу переглянути балет «Жізель», послухати та оцінити виконання опери «Дон Жуан», що прозвучала першою в рамках V Міжнародного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької.

За мету було поставлено поглиблене вивчення і краще розуміння ролі та особливостей формування театралізованих образів, художнього монтажу анімаційних програм на прикладі побаченого видовища.

Майбутні організатори туризму підготувались і провели для себе екскурсії у стінах театру, зробили огляд майбутніх сценічних дій, глибше знайомились із сучасною театральною культурою.

Сюжети і першої, і другої сценічних постановок були близькими та зрозумілими молоді. Сердечні переживання, кохання, питання зради та помсти, розкриті в «сучасному баченні» постановки опери «Дон Жуан», були й залишаються актуальними в усі часи розвитку людства. Вражали декорації, освітлення, костюми, металеві конструкції, вокальні виконання. Більш близьким молоді за своїм романтизмом виявився сюжет балету «Жізель». Віртуозна майстерність і техніка танцівників театру опери і балету не залишали байдужою жодну людину у переповненій глядацькій залі. Відповідний вплив на молодь робила і неперевершена естетика театру.

Студенти були захоплені чарівною силою мистецтва. Культурно-мистецькі ресурси туризму доцільно вивчати – з цією думкою без застереження можуть погодитися студенти ІІІ курсу кафедри туризму, які переглянули та оцінили постановки у кращому театрі України.