Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

Студенти ІХХТ Львівської політехніки ознайомились із сучасними виробництвами ТОВ «Карпатнафтохім»

21 травня 2019, 12:49
ІХХТ Львівської політехніки

Нещодавно представники товариства «Карпатнафтохім» побували в Національному університеті «Львівська політехніка», де зустрілися зі студентами Інституту енергетики та систем керування, Інституту хімії та хімічних технологій та Інституту інженерної механіки та транспорту, щоб розповісти майбутнім спеціалістам про перспективи їхнього працевлаштування в підрозділах підприємства. Після цієї зустрічі студенти Інституту хімії та хімічних технологій виявили бажання приїхати на екскурсію на «Карпатнафтохім», а керівництво підприємства своєю чергою позитивно відгукнулося на таку пропозицію.

Відтак, 15 травня 2019 року близько півсотні студентів ІІІ, ІV і V курсів ІХХТ мали можливість побувати на виробництві поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди та виробництві етилену і поліетилену ТОВ «Карпатнафтохім». А на завершення поїздки вони відвідали Народний музей історії і трудової слави підприємства.

– Раніше ми доволі часто зі студентами відвідували «Карпатнафтохім», але в роки простою підприємства ця співпраця дещо занепала, – зазначає доцент кафедри хімії і технології неорганічних речовин Андрій Слюзар. – Тепер же, коли нафтохімічний комплекс відновив повноцінну роботу, ми знову налагоджуємо тісні зв’язки, адже ця співпраця є взаємовигідною…

– На мою думку, такі екскурсії є дуже потрібними та пізнавальними для наших студентів, – додає доцент кафедри технології органічних продуктів Тарас Чайківський. – Вони мають можливість ознайомитися із різноманітними виробничими процесами, сучасним обладнанням та технологіями. Сподіваюся, що наші тісні зв’язки з «Карпатнафтохімом» надалі лише міцнішатимуть.

Студенти Львівської політехніки після відвідин виробництв не стримували своїх емоцій від побаченого й з радістю ділилися враженнями.

– Раніше мені ніколи не доводилося бути на такому великому і сучасному виробництві, – зазначає Юрій Липко. – Я просто вражений його масштабами… Також я для себе відзначив те, як тут професійно налагоджена робота: кожен працівник знає свої обов’язки та відповідає за їх виконання.

– Під час екскурсії нам розповідали, як виготовляється продукція і, відповідно, демонстрували роботу обладнання, – додає Ксенія Гринишин. – Мене вразило те, наскільки воно сучасне і багатофункціональне.

Насамкінець варто зауважити, що під час таких екскурсій керівництво підприємства оплачує проїзд студентів та їхнє харчування.